reklama

Necyklo-inline brusle

Ahoj,
potřebuju info, tak vypadají cesty z Poděbrad přes Velký Osek do Kolína.
Jedeme zítra s Moni na in-line bruslích z Nymburka do Poděbrad, tam to znám a chtěli bychom si to prodloužit, ale nevíme, jak to tam vypadá. Kdo to znáte? Je to jetelné na bruslích?
Díky!

[ Zpět ]
Datum: 10.04.2009
Autor: Arabice
  • Re: Necyklo-inline brusle

         

    Ahoj.
    Urcite to jde v pohode az na soutok Labe a Cidliny. Je to stejny asfalt jako mezi Nymburkem a Podebradama. Na soutoku je pekna hospudka!
    Dal si nejsem uplne jiste. Dlouho jsem tam nebyl. Ale melo by se dat jet do Libice. Mam takove tuseni, ze jsem tam jednou po necem kvalitnim jel. Ale ja vetsinou jedu "zkratkou" podel Cidliny...klasicka pesinka.
    Kdyz jsem byl naposledy v Cidline, tak tam byl bordel...delali tam dalnici. Ale do Oseka jsem jel po sirokem chodniku, ktery vedl podel hlavni silnice.

    Z Oseka to uz asi nepujde. Jestli si to dobre pamatuji, je tam podel Labe uz takova ta klasicka "labska cyklotrasa":-) Ale mozna se neco zmenilo....opravdu jsem tam 3 roky nebyl.

    Nezapomente se v Podebradech stavit na skvele zmrzline na rohu!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Necyklo-inline brusle

         

    Je to jak říká Michal.......z Nymburka až do Libice asfaltová cyklostezka bez problému a dál už jen po polních a lesních cestách podél Labe. Až zase cca 2 km před Kolínem začíná pro inlájnisty jetelný asfalt.
    Jinak úsek Nymburk - Poděbrady bych na in-linech jel určitě po levém břehu.....takže ve směru vaší jízdy po pravém.....je tam o mnoho kvalitnější asfalt.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2009
    Autor: Ligi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Necyklo-inline brusle

           

      Vzhledem k tomu, ze bude sobota a hlasi tam u vas na vychode pekne pocasi (tady dneska chcalo), tak bych to asi dal po te druhe strane, jak pises. Kolari tam vetsinou moc nejezdi. Urcite tam byva vetsi klid...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Necyklo-inline brusle

         

    No, já bych to trošku poopravila.
    Povrch cesty je super asfaltík, ale jinak je z mého pohledu cyklostezka dost úzká - když se dva cyklisti míjí, je to na šířku tak akorát.
    Zítra se tam dá očekávat velký nával cyklistů a bruslařů. Bude krásně, takže jich vyjede hodně.

    Já osobně se přiznám, že v takovouhle dobu bych tam vůbec nelezla.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Necyklo-inline brusle

         

    Všem dekuji. Uvidim,co dopadli zitra. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2009
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Necyklo-inline brusle

           

      dej pak vědět! Možná bych to taky někdy zkusil...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.04.2009
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Necyklo-inline brusle

             

        jo,po vylet inline vložit na rajčeti.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.04.2009
        Autor: Arabice
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Necyklo-inline brusle

         

    Bylo to moooc fajn. Znam Nymb-Poděb.,tam byli 6krat,ale neznam po Poděb do Kolin,nakonec nebyli jsme do Kolin,Moni chce zpet do Nymburk kvuli navštevy u kamaradky,aspon cil Libice a zpet do Nymburk,docela bezva. Tam z nymburk vpravo,po podebranske mostem vlevo,zpet primo z Libiče do Nymburk vpravo-samozrejme zastavili Poděb kvuli zmrzliny a kavy. Tam malo lide,zpet trošku otravuje cyklisti,jinak jsme byli spokojeni :-) Prište mezi kveten-červen podle pekne počasi inline z Piran(blizko Draždany)-do Dolni nebo driv Bad Schandau,uvidim.
    http://deaf-vyletnici.rajce.idnes.cz/Inline...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2009
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Necyklo-inline brusle

           

      hezký!!
      tu stezku z Pirny do Děčína chci zkusit na bruslích už dlouho, ale nikdy jsem se k tomu nakonec nedostal....:o( tak pak taky dej zprávu jestli to jde jet a jak to tam vypadá...

      Máte nový psy nebo nebo jste je jen potkaly? :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.04.2009
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Necyklo-inline brusle

             

        neni naše psi,byli jsme u byvale kolegyne od Moni v Nymburk.Popovčera-včera mela by mit mladata. Jedna fenka čeka na mladata.Pani chce prodat budouci štenata,proto maji 4,nechce vic.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.04.2009
        Autor: Arabice
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Necyklo-inline brusle

             

        Ahoj, jel jsem jen Děčín - Bad Schandau a rozhodně to bylo fajn. Pár metrů v Bad Schandau byl štěrk, ale brusle jsme nesundavali. Dál to znám jen na kole, ale asfalt to byl fakt perfektní, co já vím.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2010
        Autor: Jarinek82
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Necyklo-inline brusle

         

    Pred 15minut našla stranky http://www.tipynabrusle.cz/libice.html .
    Dobre info http://www.tipynabrusle.cz/trasy.html

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2009
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Necyklo-inline brusle

           

      íky. Z Prahy a okolí tam sice nic není, ale tam to taky už docela znám, takže tolik nepotřebuju.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2009
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Necyklo-inline brusle

         

    Konečne včera jsem vyzkoušela na inline z Kolín do Nymburk,bylo to fajn. Nevypada špatne trasu. Doporučuji vam :-)

    http://deaf-vyletnici.rajce.idnes.cz/Serial...

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2010
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

287 cyklistů (3 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024