reklama

MTB rám do 10tis.

Zdravím,
tak jsem radši založil nové téma, původně bylo zaměřené pouze na české rámy, zajímají mě zahraniční alternativy,
co byste doporučili do 10tis. (např. proti RB CRR)
Jestli je to možné i s odkazy a cenou... díky!!

[ Zpět ]
Datum: 21.03.2009
Autor: Egesi
  • Re: MTB rám do 10tis.

         

    Google, napr. "katalog MTB". Kdo ma vedet, co mas jeste krome ceny za pozadavky?

    [ Zpět ]
    Datum: 21.03.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MTB rám do 10tis.

         

    Já mám problem,mám meridu kalahari velece jse mě vlní rám.Jsou to vibrace,přemyšlím o novým rámu,za kolik.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.03.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ondraj)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MTB rám do 10tis.

         

    U rámu je pro mne při rozhodování toto pořadí kriterii:
    geometrie,material,cena,vzhled,dostupnost,doba záruky.
    Za mě favorit v téhle cenové kat.http://www.kolokram.cz/product_info.php?cPath...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2009
    Autor: keťo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MTB rám do 10tis.

           

      Ummm, tak to je luxus... tomu se říká pekelná elegance

      [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2009
      Autor: Egesi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: MTB rám do 10tis.

             

        Sám ho nevlastním,ale chvíli jsem po něm pokukoval a ohlasy i testy co jsem četl byly veskrze pozitivní,mě ta kratší stavba právě vyhovuje.Nakonec jsem od stejné značky koupil carbonový.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2009
        Autor: keťo
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: MTB rám do 10tis.

           

      Za tu cenu ultralight, co je dal ultra je hrozne kratka delka ramu (coz nekomu klidne muze vyhovovat) a scandium kvuli jeste nizsi zivotnosti materialu nez jine Al slitiny bych taky nemusel. Ale zase v tehle sleve, proc ne, pokud s tim kupujici pocita.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.03.2009
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

355 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024