reklama

Ložiská zadnej stavby AZUB

'hoj lehocyklisti!
na MAXe 2005 mám na tlmiči už vôľu, budem ho meniť asi onedlho, už má nacajglené 30000km.. Tak rozmýšľam, že by som mohol pri tej príležitosti pozrieť aj na ložiská zadnej vidlice (stavby) = rozobrať, očistiť, namazať.. ale neviem ako na to (nechcem to poškodiť, skúšal som len slabo gumovým kladivom vyklepnúť - po odskrutkovaní matíc,samozrejme :D, ale nešlo to).
Robili ste dakto údržbu / výmenu ložísk zadnej stavby na starších AZUBoch, resp. na novších IBEX/APUS/BUFO?
Ak áno, po koľkých km jazdenia asi?
Za rady vopred ďakujem.

[ Zpět ]
Datum: 20.03.2009
Autor: tomala4
  • Re: Ložiská zadnej stavby AZUB

         

    Jezdím tuším šestý rok a přes třicet tisíc to má najeto určitě a neměnil jsem. A ani jsem nepozoroval žádnou vůli nebo tak něco, takže se o to nestarám a stále funguje....

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ložiská zadnej stavby AZUB

         

    Nedělal. Jenže já na tom rozhodně nemám 30 000 km. Tak 3000 km na každým.:-))))

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2009
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ložiská zadnej stavby AZUB

         

    prave mam rozobratu styrku, ten čap je tam len nasunuty a v rame su plastove puzdra.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2009
    Autor: miso-BA
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024