reklama

Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva , ale pomalu se z

Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva , ale pomalu se začínáme rozhlížet po novém stroji. Velmi se nám líbí design a provedení kola Ground Hugger Xr2, ale nikdy jsme ho neviděli a zajímalo by nás jestli někdo nemáte vlastní zkušenost s tímto strojem. Ocením i vaše názory, nějak si to přebereme.
Odkazy: http://www.rqriley.com/imagespln/xr2-1.jpg
http://www.rqriley.com/xr2.htm

[ Zpět ]
Datum: 11.03.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Veenda)
  • Re: Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva , ale pomalu

         

    Trošku for - srovnávat to s předchozím Azubem. To je jako srovnávat Hummer s Ferarri. Azub je více na horší cesty - si myslím - a tohle je tak na silnici a ještě hodně pěknou. Co ta světlá výška??? - talíř pár cm nad zemí - naklopíš zatáčku a očešeš zuby - nedej bože, abys vjel do díry...Jinak zajímavý design.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2009
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva , ale pomalu

         

    Nejel jsem na tom. Aerodynamická čistota a vzhled, je krása. Trochu bych váhal nad tuhostí zadní kyvky, když jsou to plocháče a ne trubky. Kardánek na řízení je roztomilý, ale tam nebudou velké síly, jistě to mají spočítané. Ale jak píše výše - i podle světlosti kola v brzdě, na ježdění v bahně to nebude.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.03.2009
    Autor: drak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva

         

    Já s tímhle strojem jezdím denně do práce. Osvícené a ekologicky uvědomělé vedení naší firmy ho pořídilo všem zaměstnancům, aby jezdili do práce rádi a rychle. Snadno se to člověk naučí ovládat, dá se to rychle přizpůsobit na všechny typy postavy a navíc je to prověřený a spolehlivý stroj. V neposlední řadě je velmi bezpečný v provozu na silnici, díky promyšlenému systému uchytných míst pro osvětlení. Ženy-lehocyklistky oceňují i možnost zvolit si dekorace rámu podle vzorníku rovnou na webových stránkách http://www.rqriley.com/imagespln/xr2-7.jpg . Maličkou nepříjemností byla skutečnost, že dodvatel, zřejmě kvůli úsporám na dopravě, poslal každému z nás jen CD s plány a dlouhým seznamem amerických dodavatel materiálů a součástí, takže se každý z nás chvíli doma trápil s broušením kopyta a následným patláním s lepidlem laminátu. (Celou akci to také dost prodražily nákupy speciálních komponent, což poněkud roztrpčilo naše vedení zprvu rozradostněné nízkou vstupní investicí) Někteří mí kolegové ze zoufalství a zpola přiotráveni výpary toho lepidla propadli zoufalství a vyrazili s pilkou na železo na nejbližší dětské hřiště v naději, že aspoň některé prolézačky budou mít podobné rozměry, jaké byly předepsané pro výrobu toho rámu. Nakonec si všichni nějak poradili, však taky nejsme u nás ve firmě žádná paka. Dodnes si vzpomínám, jak jsme se stímhle strojem musel každý ze začátku sžít po svém. Nejde o to, že by sezení na něm bylo nepohodlné, to nám ani tak nevadilo. To vyřešil rychle jeden můj mladší kolega tak, že kolo nosil cestou do práce na rameni. Je to praktické, nebolí od toho tolik zadnice, jako od sezení na tom sedle. Rychle to od něj ostatní okoukali a ujalo se to natolik že to nikdo už snad ani jinak nepoužívá. Spíš, hlavně pro ženy, bylo nejtěžší zvyknout si na pohledy od okolí. Ale víte jak to chodí, po pár týdnech, kdy je potkáváte denně cesteou do práce si v tramvaji lidí s kolem na rameni ani nevšimnete. Kdybys chtěl nějaké podrobnosti, nebo se rovnou svézt tak mi dej vědět.
    David

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2009
    Autor: DRais
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva

           

      já zůstanu i nadále u Azubu 5, na rameni se nosí fakt dost blbě, kupodivu se dá na něm skvěle jezdit :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2009
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva

           

      Vystihls to, máš bod.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2009
      Autor: Jirka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva

           

      ahoj diky za odpoved prosim muzes mi poslat mail na [email protected]

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2009
      Autor: Veenda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva

         

    Tak nevím, ty odkazy mi vůbec nefungujou.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.03.2009
    Autor: Jihra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva

           

      chyba je na jejich strane, vcera to fungovalo korektne.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.03.2009
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva , ale pomalu

         

    Ahoj nemate nekdo kontakt na Draise uz jsem sem psal ale nikdo neodpovedel nejak nevim jestli si delal srandu nebo to myslel vazne v kazdem pripade bych ho rad kontktoval abych zjistil pravdu a popripade se dozvedel vic

    Diky

    [ Zpět ]
    Datum: 21.03.2009
    Autor: Veenda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva , ale pomalu

           

      Tak mu napiš zprávu.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.03.2009
      Autor: Papji
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva , ale pomalu

           

      Dělal si srandu ;o))

      [ Zpět ]
      Datum: 21.03.2009
      Autor: Holfi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj ležáci, náš rodinný azub 5 je sice bezva , ale pomalu

           

      ja si to prave taky myslim ale jistota je jistota

      [ Zpět ]
      Datum: 21.03.2009
      Autor: Veenda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

389 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024