reklama

Hřebíky proti cyklistům

Nevím jak kde, ale v Praze se rozmáhá boj proti cyklistům sypáním hřebíků a napínáčkům na cesty a cestičky kde si konkurují s pejskaři. Myslím, že by to stálo založit rubriku na "nebezpečné" úseky. Já mohu přispět se dvěma, kde se pravidelně objevují hřebíky ve velkém množství a již jsem tam vícekkrát píchnul, i když se snažím hřebíky sbíret. Je to:

- stezka od ulice Malešická (Praha 3) kolem PLUS pod železniční podjezd (už jsem vysbíral asi 2 kg hřebíků) a pravidelně se objevují
- cesta v chatové osadě Na Balkáně v Praze 3 (naposled jsem píchnul včera večer, hřebík měl 12 cm).

Máte také svá místa, na která bychom si měli dávat pozor?

[ Zpět ]
Datum: 28.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
  • Re: Hřebíky proti cyklistům

V Brně jsem to slyšel o cestě vedoucí kolem Svitavy v Obřanech, u zahrádek a u hřiště s hospodou. Naši tam jednou zjistili nový význam výrazu "vícenásobný defekt", když otec osm děr zalepil a pak mu došly flastry. Celkem myslím jedenáct rýsováčků ve čtyřech pláštích během několika metrů jízdy. (Rýsováček je v Praze myslím ten napínáček, kdyby někdo nerozuměl:-)).

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jezdím pravidelně tu samou první trasu - od Plusu doprava přes nadjezd/podjezd kolem cyklostadionu a na žádný hřebíky jsem nikdy nenarazil...

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (odpad (odpadd@gmail.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Poté, co jsem tam píchnul 2 krát je tam pravidelně sbírám, ještě tam občas někde nějaký leží. Snad už je to přestalo bavit je tam dávat.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)

pejskařema bych to asi nevysvětloval.. co když se něco takovýho zapíchne pejskovi do tlapky?

[ Zpět ]
    Datum: 29.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Nadsence do cyklistiky

Hledám: Nadsence do cyklistiky
včera
Ahoj hledam nadsence, ktereho bavi objevovat zajimava mista na kole. Kluka ci holku, klidne i partu. Poridil jsem…

Hledám: kamaradku pro jizdu na kole po sumave

26.06.2017
Uz me nebavi jezdit sam a tak bych rad nasel kamaradku ktera ma rada vylety hlavne na kole ale nebranim se ani…

Hledám: Společně nejen na kolo

26.06.2017
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

374 cyklistů (25 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017