reklama

Odpružená vidlice

Uvažuji o nové př. vidlici.Poraďte jestli je lepší tlumení otevřená lázeň nebo patrona a taky jak hodně je důležitá "regulace odskoku" . U mně zatím vede Suntour (nižší cena,větší průměr trubek) a taky mám na kole její starší sestřičku(asi MG 71),ta je ale bez tlumení,zatím chodí obstojně i když je celkem dost měkká?

http://www.kupkolo.cz/produkty/Vidlice...

http://www.kupkolo.cz/produkty/Vidlice...

[ Zpět ]
Datum: 07.03.2009
Autor: rambousek
  • Re: Odpružená vidlice

         

    Nějakej technik by nebyl???????

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2009
    Autor: rambousek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odpružená vidlice

         

    Tlumici system neni rozhodujici, resp. nevypovida o kvalite vidlice sam o sobe. Pouzivaji se oba systemy, i kdyz je dneska standardem spis otevrena olejova lazen.
    Pokud myslis regulaci odskoku zakladni funkci- regulaci rychlosti odskoku- nastavuje se tim rychlost, s jakou se vnitrni nohy vidlice vysunou zpet po jejim stlaceni. Aby nekopala, ale kopirovala teren.
    Vidlice bez tlumeni je spis atrapa odpruzene vidlice, ale pro nenarocne jezdeni muze oproti pevne vidlici prinest trochu komfortu.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

473 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024