Odpružená vidlice

Uvažuji o nové př. vidlici.Poraďte jestli je lepší tlumení otevřená lázeň nebo patrona a taky jak hodně je důležitá "regulace odskoku" . U mně zatím vede Suntour (nižší cena,větší průměr trubek) a taky mám na kole její starší sestřičku(asi MG 71),ta je ale bez tlumení,zatím chodí obstojně i když je celkem dost měkká?

http://www.kupkolo.cz/produkty/Vidlice...

http://www.kupkolo.cz/produkty/Vidlice...

[ Zpět ]
Datum: 07.03.2009
Autor: rambousek
  • Re: Odpružená vidlice

Nějakej technik by nebyl???????

[ Zpět ]
    Datum: 10.03.2009
    Autor: rambousek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odpružená vidlice

Tlumici system neni rozhodujici, resp. nevypovida o kvalite vidlice sam o sobe. Pouzivaji se oba systemy, i kdyz je dneska standardem spis otevrena olejova lazen.
    Pokud myslis regulaci odskoku zakladni funkci- regulaci rychlosti odskoku- nastavuje se tim rychlost, s jakou se vnitrni nohy vidlice vysunou zpet po jejim stlaceni. Aby nekopala, ale kopirovala teren.
    Vidlice bez tlumeni je spis atrapa odpruzene vidlice, ale pro nenarocne jezdeni muze oproti pevne vidlici prinest trochu komfortu.

[ Zpět ]
    Datum: 10.03.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: na kolo o víkendech

25.03.2017
Ahoj, hledám cykloparťačku pro víkendovou cyklistiku i turistiku, jízdy na pohodu

Hledám: Partnerku

Hledám: Partnerku
24.03.2017
Hledám partnerku na kolo do 50let.Pouze z Prahy

Hledám: Kamaradku na kolo

23.03.2017
Znam cyklostezky v okoli Ostravy a hledam spolecnici ve veku 50-62 let zdatnou pro jizdu na kole k obcasnym…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

251 cyklistů (27 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017