reklama

Odpružená vidlice

Uvažuji o nové př. vidlici.Poraďte jestli je lepší tlumení otevřená lázeň nebo patrona a taky jak hodně je důležitá "regulace odskoku" . U mně zatím vede Suntour (nižší cena,větší průměr trubek) a taky mám na kole její starší sestřičku(asi MG 71),ta je ale bez tlumení,zatím chodí obstojně i když je celkem dost měkká?

http://www.kupkolo.cz/produkty/Vidlice...

http://www.kupkolo.cz/produkty/Vidlice...

[ Zpět ]
Datum: 07.03.2009
Autor: rambousek
  • Re: Odpružená vidlice

Nějakej technik by nebyl???????

[ Zpět ]
    Datum: 10.03.2009
    Autor: rambousek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odpružená vidlice

Tlumici system neni rozhodujici, resp. nevypovida o kvalite vidlice sam o sobe. Pouzivaji se oba systemy, i kdyz je dneska standardem spis otevrena olejova lazen.
    Pokud myslis regulaci odskoku zakladni funkci- regulaci rychlosti odskoku- nastavuje se tim rychlost, s jakou se vnitrni nohy vidlice vysunou zpet po jejim stlaceni. Aby nekopala, ale kopirovala teren.
    Vidlice bez tlumeni je spis atrapa odpruzene vidlice, ale pro nenarocne jezdeni muze oproti pevne vidlici prinest trochu komfortu.

[ Zpět ]
    Datum: 10.03.2009
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu
včera
Uvítám inteligentní a (pozor, není totéž) rozumnou ... nejlépe dámskou ... společnost na celodenní cyklistiku (40…

Hledám: spolujezdkyni na občasné nenáročné cyklovýlety

včera
, podle nálady zajedeme i dál Spíše se kochám než uháním. Sdílená radost je dvojnásobná

Hledám: Kamarádka na kolo

včera
Nenajde se partačka na výlety do 36 let.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

132 cyklistů (5 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017