reklama

Rock Machine Hurricane 50

Dobry den pratele,
hledam nekoho, kdo ma tento typ kola. Potreboval bych poradit s presmykacem :)

http://www.rockmachine.us/rockmachine/wp...

[ Zpět ]
Datum: 01.03.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (turist)
  • Re: Rock Machine Hurricane 50

         

    Zlobí ? Asi by to chtělo seřídit, a jestli sám neumíš tak někdo jiný nebo servis.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine Hurricane 50

         

    Poradit jako s čím? Na co to je? Kde to roste, co to žere? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2009
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine Hurricane 50

           

      Ale no tak nezlob :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2009
      Autor: Kupko
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine Hurricane 50

         

    A proč zrovna s tímhle kolem ? Myslíš, že ten přesmykač nebude i na jiném kole, dokonce i od úplně jiného výrobce ? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2009
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine Hurricane 50

         

    RM hurricana jsem mel model 2003 a byla to otresna hajtra, jsem rad, ze jsem se ji zbavil a poridil si 29" superior 829. doporucuji nasledovat meho prikladu!

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2009
    Autor: jirka77
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine Hurricane 50

           

      :-)) Vtipné jako vždy, ale máme jistotu, že vždy poradíš to nejlepší na čem jezdíš :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine Hurricane 50

           

      Dekuji za nazor,
      na cykloturistiku me toto kolo vyhovuje. Najel jsem uz spousty tisic km a krom par drobnosti si zatim nemohu stezovat. Hold kazdy ma jine naroky :)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (turist)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine Hurricane 50

         

    Problem :
    od presmykace (Shimano 050), jine oznaceni nevim - vice na vyse uveden odkazu, vede klasicke lanko. Jenze uchyceni tohoho lanka na presmykaci je tak nestastne, ze pri prerazeni na treti kolecko trojprevodniku, je pod takovym uhlem, kdy hrozi roztrepeni a nasledne preruseni. Coz se take stalo, sice po trech letech, ale velmi mne to mrzi a nevim si s tim rady.

    Blize to popsat neumim, proto jsem apeloval na zkusenejsi majitele tohoto kola. Maximalne bych to mohl vyfotit.

    Vite nekdo co s timto problemkem ? Sice jsem do zasoby zakoupil rezervni lanko, ale pri predstave, ze bych ho musel nekdy na cestach pouzit..

    Take jsem premyslel o porizeni "chytrejsiho" presmykace, ale v posledni dobe bylo, co se tyce financniho vynalozeni do kola, pouzito az prilis sponzorstvi :)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.03.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (turist)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine Hurricane 50

           

      Když najíždíš spousty tisíc km, tak i lanko má omezenou živostnost, takže když uděláš jednou ročně kontrolu lanka a když bude mít plasklé vlákno a lanko vyměníš, tak budeš mít po problémech a starostech.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine Hurricane 50

           

      Moc teda netuším co se Ti to přesně stalo, ale že se časem jednou urve lanko od přesmykače je docela normální věc ;-) Proto se lanka občas preventivně vyměňují, nejlépe po sezoně, i když to ještě není nutné ;-) Těch pár korun co stojí Ti snad rodinný rozpočet nenabourá... Já obyč lanko kupuji za +- 16 Kč ;-)

      Co se týče nového přesmykače, tak si opět myslím, že to nebude taková cenová rána aby to nebylo řešitelné...
      Např. LX se dneska dá sehnat za 400,- Kč, a to už je docela "drahota", protože konkrétně LX je, podle mne, na tohle kolo možná zbytečné dávat. Takže si z toho odvoď co asi tak mohou stát díly o jednu dvě modelové řady Shimano níže...

      [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2009
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine Hurricane 50

           

      Místo rady jen srandičky,ani se tomu nedivím,nechápu,co řešíš.To lanko praskne jen v tom místě i na přesmykači vyšších řad jak na dolním nebo horním uchycení.Obyčejné stojí asi 8Kč,výměna pár minut.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.03.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (honzar)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock Machine Hurricane 50

         

    Prikladam foto,
    na prvni lze videt, jak je to nestastne uzpusobene (velky uhel sevreni lanka); na druhe je presmykac focen z prave casti kola. Z druhe fotky lze usuzovat, ze se jedna o vsetranne pouziti, jelikoz to ma jakysi nabeh. Napada mne jeste jedna absurdni moznost a to ta, ze prodavajici byl nesika a pri kompletaci kola tento dil spatne smontoval. Ale pri prostrceni lanka z druhe strany, ztraci presmykac funkcnost. Mate nejake rady ? :)

    http://img220.imageshack.us/my.php?image...
    http://img230.imageshack.us/my.php?image...

    [ Zpět ]
    Datum: 02.03.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (turist)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rock Machine Hurricane 50

           

      Ten nabeh tam je pro pripad, ze by presmykac sel na ram se spodnim vedenim lanka.

      Jinak ve vedeni lanka tam zadny problem nevidim. Pokud ti to prdlo po par letech, tak proste lanko bylo unavene...

      [ Zpět ]
      Datum: 02.03.2009
      Autor: pb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rock Machine Hurricane 50

             

        Aha, i kdyz jsem spodni vedeni lanka uz parkrat na kole videl, na tuhle moznost jsem si nevzpomel. Dekuji za pripomenuti.

        Nevyrabeji se i nejake "sikovnejsi" presmykace s hornim vedenim ? :)

        [ Zpět ]
        Datum: 02.03.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (turist)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rock Machine Hurricane 50

             

        Casto taky prdne mnohem driv, kdyz se to lanko v miste uchyceni tim sroubkem moc pretahne.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.03.2009
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

469 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024