reklama

Údajně nejlehčí helma na světě

Nazdárek, máte někdo zkušenosti s touto helmou? Potřebuji pořídit novou, ale zrovna tuhle značku nikde poblíž v krámě nemají, tak nevím.

http://www.kupkolo.cz/produkty/Helmy_53/Limar...

[ Zpět ]
Datum: 22.02.2009
Autor: elbunda
  • Re: Údajně nejlehčí helma na světě

         

    Vozím ji, naprostá spokojenost.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.02.2009
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Údajně nejlehčí helma na světě

         

    Mám ji z netu a musím říct, že je OK. Když jsem ji objednávala, měla jsem strach co to bude, ale sama jsem byla překvapená její lehkostí. Po 90 km na kole mě bolí úplně jiná část těla než za krkem. Jen abych něpěla samou chválu, musím konstatovat, že se z přilby odlepují jednotlivé písmenka. Protože si ale nepotrpím na značce, odlepila jsem je hned všechny.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.02.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jana123)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Údajně nejlehčí helma na světě

           

      Mne písmenka drží. Asi jezdím pomalejc :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.02.2009
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Údajně nejlehčí helma na světě

             

        Nemáš ji ještě od nákupu zabalenou v igelitu?

        [ Zpět ]
        Datum: 22.02.2009
        Autor: jinec
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Údajně nejlehčí helma na světě

         

    A ještě jedna věc...píšou, že je silniční, já jezdim na bajku....můžete mi vysvětlit, jakej je v tom u přileb rozdíl? Nebo si ji snad nemam pořizovat, když na silničce nejezdim? :)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.02.2009
    Autor: elbunda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Údajně nejlehčí helma na světě

           

      Rozdíly bývají dva, ale ne vždy je to pravidlem.
      Silniční helmy se většinou prodávají bez štítku a bikové většinou se štítkem.
      A druhým rozdílem, který se objevuje jen někdy je to, že silniční helmy někdy mají větší otvory. U bikové by to mohlo vadit, že by větším otvorem při pádu mohl projít klacek/šutr.

      Ta helma co se tu řeší ale žádné předhnaně velké otvory nemá, takže bych se vůbec nebál.
      Tedy pokud nechceš štítek. Já třeba štítek na biku nevozím a z bikových helem stejně zahazuju, takže mně by to bylo fuk.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.02.2009
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Údajně nejlehčí helma na světě

             

        Na starý helmě taky štítek nenosim....tak jste mě předvědčili....asi do ní pujdu...díkec

        [ Zpět ]
        Datum: 22.02.2009
        Autor: elbunda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

332 cyklistů (2 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024