reklama

Zrušení přehazovačky

Dneska jsem bráchovy půjčil svoje kolo a když mi ho vrátil, tak bylo z přehazky urvaný rameno a taky dost ohlej ten přídavnej držák(mezi rámem a přehazkou)...je možný aby se to zrušilo normální jízdou po silnici a zaseknutím jednou ze dvou koleček v tý přehazce? Nebo jaká je vaše teorie?Btw. není to žádnej levnej šmejd ale Shimano Deore XT.
Díky za odpovědi

[ Zpět ]
Datum: 27.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kelib)
  • Re: Zrušení přehazovačky

         

    Nechci dělat chytrýho,ala jsem přesvědčen o kolizi s patníkem nebo něčím a co ji urazil.Nedovedu si představit jen tak při řazení že se přehazka tak ohne.Třeba mu kolo upadlo nebo sklouzl po kameném obrubníku.Ty vodící kladky jsou umělohmotné zpíš prasknou,neprasklo mu lanko? a nezkončila v drátech jsou dráty vpořádku?To rameno je výměný držák.DEORE je slušná kvalita.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zrušení přehazovačky

           

      viděl jsem na vlastní bulvy, jak zákazník zničil novýho Mobstera, jen z důvodu, že nenechal seřídit přesmyk a přehazku, urval házečku, ohnul patku a praskla zadní stavba, tož asi tak

      [ Zpět ]
      Datum: 27.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zrušení přehazovačky

         

    Krátký řetěz. Brácha při velkým talíři zařadil na největší pastorek a bylo to. Mně před osmi lety takové kolo taky prodali, naštěstí jsem na to přišel, když jsem se kolečkem kochal, a vzhůru kolama zkoušel jestli má opravdu 21 rychlostí - nemělo. Při garančce jsem je donutil, aby jeden článek řetězu přidali, i když mně mněli za blba, že řadím křížem.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zrušení přehazovačky

         

    Právě že ani ne...dneska nebo zítra sem hodím fotku tý přehazky těsno po tom co se mu to stalo. On to domů dovez po chvilce, ujel na tom tak 15km. Výplet v poho, lanko taky, vepředu přehozený na prostřední tác, vzadu na druhej nejmenší pastorek....Jeho teorie je právě to, že se do nějakým šutrem zaseklo a vyrvalo se to....A nebo je možný že by to byla vada materiálu, urvalo se to ramenou a jak se řetěz točí tak že by to ramenou projelo až na horní stranu tý elypsy co tvoří řetěz(kde nakonec zůstalo) a tím by vohlo i ten výměnej držák?
    Jo a s tou bouračkou...na kole ani na bráchovi nebyl ani jeden škrábanec...Fakt vůbec nevím čím to může bejt...

    [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kelib)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zrušení přehazovačky

         

    Jednou se mi roznýtoval řetěz, zachytil přehazovačku a jak jsem šlápnul silou, úplně jí překroutil.
    A manželce se jednou do ní dostal klacek a vypadalo to podobně, ale nepraskla.
    Čert ví, co se mu stalo.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

276 cyklistů (19 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024