reklama

Kdo z Vas se chysta na festival Cyklocestovani? a prijedete rads

Kdo z Vas se chysta na festival Cyklocestovani? a prijedete radsi do Frydku-Mistku nebo do Hradce Kralove? Na jake promitani se nejvice tesite a jake byste radi videli treba nekdy priste? Napiste. Diky. Martas (www.cyklocestovani.cz)

Datum: 12.02.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Cyklocestovatel Martas ([email protected]))
  • Re: Kdo z Vas se chysta na festival Cyklocestovani? a prijedete

         

    Možná se přijdu podívat v neděli na ten Laos a Thajsko. Jestli se mi teda podaří vstát z postele :o))
    Jsem z Hradce Králové, mám to kousek.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2009
    Autor: lupinka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kdo z Vas se chysta na festival Cyklocestovani? a prijedete

           

      Jo, ted koukám, Martas - to bude asi pořadatel, že?
      Tak jeden vzkaz pro organizátory: Škoda, že v Hradci nebyla udělaná větší propagace. Kdybych se o Cyklocestování nedověděla nakole, tak o něm nevím.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.02.2009
      Autor: lupinka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kdo z Vas se chysta na festival Cyklocestovani? a prijedete

             

        ....přeposílám to Martasovi....

        [ Zpět ]
        Datum: 14.02.2009
        Autor: Howgh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kdo z Vas se chysta na festival Cyklocestovani? a prijedete

             

        Pro Lupinku: propagace v HK je v maximalni mozne mire. Po HK se valeji stovky reklamnich letaku, visu desitky plakatu A4 ruzne po obchodech, skolach atd. Nekolik desitek reklamnich shotu vysila Cesky rozhlas, bylo rozeslano nekolik tisic pozvanek mailem, PR clanky byly odeslany do vsech regionalnich medii, na desitkach celorepublikovych serveru visi reklamni banery, zverejneny byly PR clanky atd. Staci tedy jen trosku pozorneji sledovat deni ve meste a v kulture. Jedine co neni a co nelze, tak jsou velke plakaty A3 na hradeckych vylepovych plochach. Na tuhle formu reklamy bohuzel nema nikdo zbytecnych 20 tisic korun a vice!!! Kazdopadne uvitame vsechny dobre duse, kteri nam pomohou propagaci zlepsit...tesime se na nabidky!

        [ Zpět ]
        Datum: 15.02.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin Stiller ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kdo z Vas se chysta na festival Cyklocestovani? a prijedete

               

          Tak sorry, jen jsem chtela rict co jsem videla...tedy spis nevidela :o))

          [ Zpět ]
          Datum: 15.02.2009
          Autor: lupinka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kdo z Vas se chysta na festival Cyklocestovani? a prijedete

               

          No, to vypadá na slušně fungující PR oddělení.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.02.2009
          Autor: Vibroš
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo z Vas se chysta na festival Cyklocestovani? a prijedete

         

    Mám to o něco blíž do Frýdku. Myslím, že nejvíc lidí přijde na Evropu, jako inspiraci pro svoje dovolené. Kdo z nás se může zajet podívat do Asie nabo Ameriky? No, ačkoli, to bude možná právě důvod, proč se přijdou podívat právě na takové přednášky.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2009
    Autor: juri1965
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kdo z Vas se chysta na festival Cyklocestovani? a prijedete

           

      mě taky zajímá více Evropa než vzdálenější teritoria.
      další kriterium pro dělení cestovatelů : jedni jezdí jen do těch zemí kde ještě nebyli, a ti druzí rádi jezdí tam kde to už znají a kde se jim líbí. Jsu ten druhej případ......Rumunsko, pak Alpy, Pak Norsko, teď Albania. Teda, ne že bych jezdil na stejný místa. poznat tu zemi detailněji - to je oč běží.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2009
      Autor: Howgh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kdo z Vas se chysta na festival Cyklocestovani? a prijedete

         

    Určitě Hradec, ten Dámávánd je zajímavý. Do téhle oblasti bych se rád podíval, ale bez kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.02.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomeš ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

398 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024