reklama

Tlumič X-FUSION

Ahoj. Prosím o radu, kde sehnat nejtvrdší pružinu tlumiče X-Fusion, používaného u Meridy LRS (model 06). Přímo Merida v čr kola s tímto tlumičem neprodávala, tak myslím, že je zbytečné obracet se tam. Ta současná pružina je černá s označením 250X65. Existuje vůbec tvrdší? Díky.

[ Zpět ]
Datum: 11.02.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Miloš)
  • Re: Tlumič X-FUSION

Ja kdyz neco nevim, zeptam se napred Googlu, tady mas odkaz na nemecky servis s nabidkou vsech nahradnich dilu vcetne pruzin:
    http://www.reset-racing.de/x-fusion/x-fusion...
    Ale varianta "neco nevim, zeptam se na NaKole.cz" je taky hezka :o)
    Napis pak, jestli jsi pochodil.

[ Zpět ]
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky. Tušil jsem, že v čr asi nepochodím.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No tohle netusim, mozna by to sehnat slo, ptal bych se logicky primo u Meridy. Jenom si myslim, ze by to stejne odebirali nekde u vyrobce + marze a postovne a ve vysledku by te to mohlo vyjit podstatne draz, nez si neco nechat poslat primo. Ale to hadam, zkus to sam.

[ Zpět ]
        Autor: vasek

Logika neznamená vždy cestu k úspěchu. U Meridy jsem už sháněl pružinu do vidle (kterých je podstatně víc, než tlumičů) a ejhle-"nemáme". Obávám se, že u Meridy, co je nad rámec jejich stálé nabídky na jejich stránkách ti prostě nejsou ochotni dodat. Prostě na čem není nápis Merida si sežeň jinde!

[ Zpět ]
          Datum: 17.02.2009

Pochodil jsem takto: Obrátil jsem se ještě na x-fusion.cz a tam mi velmi ochotně vyšli vstříc. Pan Schindler zjistil u výrobce na Tchaiwanu, že ta moje 250 je nejtvrdší a nabídl řešení v podobě použití tvrdší pružiny, ale o 3mm na průměru vetší, která je k mání s tím, že si nechám vysoustružit potřebné redukce. Mám objednanou s hodnotou tvrdosti 450. V nabídce je ještě 550 a 650.

[ Zpět ]
            Datum: 02.03.2009
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

214 cyklistů (13 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017