reklama

UNION 5 - MARWI

Již dlouho jsem nenadával tak jako dnes při montáži tachometru a následném zapnutí.Vypravil jsem se do nejbližší prodejny s úmyslem koupě jednoduchého modelu pro synovce jež na kole sedí teprve několik měsíců.Při informaci od prodavače že má 5 základních funkcí jsem ho bez prozkoumávání vzal.Překvapení přišlo ale nepříjemné a nečekané. UJETÝ ČAS , PRŮMĚRNÁ a MAXIMÁLNÍ rychlost nikde.Pouze ODO , DST a hodiny.Režim ODO je ještě v provedení že funkce neustále sami přepínají a blyká jakýsi symbol SCAN.
SUMA SUMÁRUM = Do pěti základních funkci se počítá
1/aktuální rychlost
2/vzálenost vyjížďky DST
3celkové kilometry ODO
4/hodiny
5/jakýsi nesmyslný SCAN

Jak jsem jel dlouho a jakou průměrnou a maximální rychlostí si budu asi cucat z prstu.Navíc jde tachometr nezkutečně těžce vycvakávat.Děcko nemá šanci.
Označení Precision Cycling Computer tomu opravdu sedí.
V návodu uvnitř se ovšem paradoxně píše o funkcích všech + ještě nějakých navíc.(,DST,TM,AVG,MAX,ODO,SPD,TTM,)
Jsem z toho docela jelen.Nemá někdo z tímhle krámem zkušenosti? Mám chuť do toho třísknout kladivem.

[ Zpět ]
Datum: 11.02.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)
  • Re: UNION 5 - MARWI

Já nevím, ale když uvádějí 5 funkcí, tak se nedá čekat, že jich tam bude víc a za nějaký 300 kč nemůžeš čekat nic extra.
    A ten návod je univerzální i pro další modely, které mají těch funkcí víc.

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Starý známý pořekadlo o tom, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci platí i v této době, možná asi o to víc :-( takže vrátit, nebo kladivo a při úderu si říkat, že člověk přišel v životě o mnohem víc..

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (xxxx)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jiný pořekadlo praví "Když už si nevíš rady, přečti si návod k použití".

[ Zpět ]
      Datum: 12.02.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboš2)

Loni z jara jsem koupil v Lidlu tachometr, stál pár kaček a měří všechno co zmiňuješ + teplotu. Tak to s tím tvým ještě chvilku vydrž a třeba bude letos v prodeji taky. :-)

[ Zpět ]
    Autor: Suchoj

A rada co dělat s tím co koupil??? Rána kladivem a skočit zjara do Lídla????

[ Zpět ]

Za stravenku poradím. :-)))

[ Zpět ]
        Autor: Suchoj

Už jsem večeřel, takže stravenky nětreba :-) zkus tedy poradit přes obálku autorovi dotazu))) já jen abych tu radu nějak nezneužil :-))

[ Zpět ]

Žádné rady nečekám.Zkrátka mě to jen nasralo a potřeboval jsem se svěřit.Příště se držím osvědčených značek.Jako třeba Sigma.

[ Zpět ]
            Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)

Union 8 má všechny tebou požadované fce, holt "scan" počítají za funkci. Někteří jiní počítají za funkci autostart a za další autostop - asi čím víc funkcí, tím víc Cateye :o)))
              I když Marwi-Union je francouzsko-německý výrobek (původem snad z Čech, nebo Polska), žádná CHINA, tak ho nemlať :o)

[ Zpět ]
              Autor: PepikW

U Cateye to vychází přibližně 1 funkce za 100 Kč v ceně :-)

[ Zpět ]
                Datum: 12.02.2009
                Autor: Jarda
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

127 cyklistů (4 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017