reklama

Kudrna 2009

Kdo letos vyrážíte s Kudrnou na kole ? my jedem 1. termín Slovinsko - Julské Alpy .. nepřidá se někdo ?

Datum: 07.02.2009
Autor: z0diaC
  • Re: Kudrna 2009

         

    Julský Alpy jsou nádherný a na kole tuplem:o) Užijte si to.
    Taky tamtudy někde letos asi pojedeme. V Květnu.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kudrna 2009

         

    Pozdravuj Vršič.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2009
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kudrna 2009

         

    V září by jsem chtěl opět do Alp :-)
    KITZBÜHEL MTB - bajkování s luxusním zázemím mě opravdu láká :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.02.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (xxxx)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kudrna 2009

           

      Koukam, ze ubytovani v Kirchbergu:-) Tam jsme byli celou lonskou zimu:-) A asi tusim, kde budete bydlet:-) Doporucuji, opravdu krasne misto! A co jsem si tak po vecerech procital mistniho MTB pruvodce, tak tam jsou trasy dost stavnate...:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 07.02.2009
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kudrna 2009

             

        Nevadí, aspoň bude mít co fotit!!:))

        [ Zpět ]
        Datum: 07.02.2009
        Autor: mira.l
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kudrna 2009

             

        Jj, s tím se počítá :-) obtížnost 5 muší bejt))) šťavnatý já rád)))

        [ Zpět ]
        Datum: 07.02.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (xxxx)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kudrna 2009

             

        Hoď sem nějaký námět kam se tam jezdí. Já tam byl tuhle pěšky (už to bude 30 let) a tak po tom trochu pokukuji si to zopáknout na kole, ale našel jsem jen jednu slušnou jednodení trasu pro MTB popsanou myslím ve Velu. Nebo uveď odkaz na toho průvodce, dík.
        Vršič nás bikery nebere a sedlo k Mangrtu je taky vyasfaltované, ne?

        [ Zpět ]
        Datum: 07.02.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kudrna 2009

               

          Ja jsem na netu tak nejak nikdy nic nehledal. Koupil jsem si tam klasickeho MTB pruvodce s tim, ze tam budu cele leto. Houby z voctem. Bohuzel pruvodce zustal v CR:-(
          Ale urcite to tam nekdy dam. Okoli krasne a ty trasy opravdu zajimaci:-)

          Ten pruvodce je tusiiim od nakladatelstvi, ktere tam dela mapy...budes vedet, ja hlava dubova si nevzpominam:-( Boze ja su nevzdelany polobiker:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 07.02.2009
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kudrna 2009

               

          No ten průvodce je asi od Freytag&Berndt.
          Jinak co se MTB týká, Julky jsou sice nádherný, ale je fakt, že je to dost o asfaltu i když rozbitém - na druhou stranu mapám se moc nedá věřit - tam co je značený asfalt po něm nemusí být ani památky :-)
          To sedlo pod Mangrtem je bohužel vyasfaltovaný, sice tam existuje i přímá zkratka (dolů), ale pouze pro pěšáky - zejména v horním úseku je nesjízdná!!
          Na druhou stranu vzhledem ke sklonu jsou některé tzto silnice pro trekové kolo nevyjetelné.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.02.2009
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Scapino)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

286 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024