reklama

Doprava kola Norsko

Dobrý den,
rád bych se zdejších znalců zeptal, jak přepravit kolo do Norska...Chtěl bych vyrazit autobusem SA, minulý rok ještě bylo možné kolo zabalit jako spoluzavazadlo. Jak to funguje v Norsku..? Mám zkušenosti jenom s treky, o kole nic moc nevím. Děkuji za vaše podněty.

[ Zpět ]
Datum: 26.01.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (Hop (evjak.ost57@llesycr.xx))
  • Re: Doprava kola Norsko

správný mail: evjak.ost57@lesycr.cz

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hop)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kola zabalená do krabic SA loni normálně přepravila do Švédska. Je to stejný autobus, který dál pokračuje do Norska, takže by neměl být problém. Chtějí za to nějaký příplatek, už nevím kolik to bylo, snad 600 za kolo..

[ Zpět ]
    Autor: Suchoj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tož dík Suchoj. Letadla mám rád:-)

[ Zpět ]
      Datum: 27.01.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (hop)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.

Hledám: Parťačku

12.11.2017
Hledam kamaradku na kolo,behani,kafe nebo jen tak na pokec po praci nebo o vikendu.Sportuji v okoli Branika a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

110 cyklistů (2 přihlášení)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017