reklama

Greenspeed gto

Dik Jirko za info.mel bych dotaz cross klasika pri prevodu 48/11 a kolech 26\" jde slapat i pri rychlosti cca 70km/h.je mozne greenspeed gto pri kolech 20\" zprevodovat tak aby bylo mozne slapat pri teto rychlosti.rad bych rohloff 14 rychlosti..

[ Zpět ]
Datum: 27.12.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Anudo)
  • Re: Greenspeed gto

         

    Proč zakládáš vlákno dvojníka? Máš snad "hosip"?

    [ Zpět ]
    Datum: 27.12.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

      Datum: 22.10.2011
      Autor: ASI
  • Re: Greenspeed gto

         

    Pokud bys na tom Rohloffu měl 16z pastorek, což je myslím jedna ze standardních možností, tak potom při použití 60z převodníku budeš mít nějtěžší převod prakticky identický s tím 48/11 na 26" kole.
    Převodník 60z není problém, já mám momentálně doma hned tři. Na rychlejších lehokolech a tříkolkách s malými koly je najdeš celkem často, seženou se obyčejné nebo dokonce i CNC s bezpečnostním krytem z jednoho kusu s převodníkem atd.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2008
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Greenspeed gto

           

      Zdar měl bych zájem o ten převodník když máš tři kolik za něj chceš

      [ Zpět ]
      Datum: 23.10.2011
      Autor: Alban
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Greenspeed gto

             

        myslíš, že ho po třech letech a jednom stěhování pořád ještě má?
        ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 23.10.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Greenspeed gto

               

          No Já doufám ,že jo když to tu píše :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 23.10.2011
          Autor: Alban
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Greenspeed gto

                 

            pozri si datum toho prispevku :)

            [ Zpět ]
            Datum: 23.10.2011
            Autor: PolloK
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Greenspeed gto

                 

            jak jsem psal výše, napsal to před třema lety a jedním stěhováním....

            [ Zpět ]
            Datum: 23.10.2011
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Greenspeed gto

                   

              A jo sorry Já si toho vůbec nevšiml až ted :-(

              [ Zpět ]
              Datum: 23.10.2011
              Autor: Alban
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Greenspeed gto

             

        Ony to jsou tři roky, několik velkých úklidů a teď to kompletní stěhování. Něco se udalo na nějaká kola, ale určitě jsem něco takového nevyhazoval. Podle mě by se mi měl v dílně válet jeden Alight s tím integrovaným chráničem. Podívám se po něm a možná na něm ještě pořád bude napsaná cena, za kterou jsem to koupil v Azub bazaru před lety.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.10.2011
        Autor: Jirka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Greenspeed gto

               

          Tak se prosím podívej a napiš co jsi našel

          [ Zpět ]
          Datum: 24.10.2011
          Autor: Alban
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

417 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024