reklama

Zákon pomalého důchodce

Něco pro pobavení.
Když jezdím po městě a čekám někde na vedlejší silnici, až bude volno, obvykle tam čekám tak dlouho, až se za mnou objeví nějaký důchodce, kterého jsem předtím objížděl coby překážku na silnici. Ten ani nemusí zastavovat, ještě mě předjede a najednou koukám, že už je volno. Znova ho objedu a na další křižovatce se to může opakovat. Tento podivný zákon platí i při čekání na červené nebo na žel. přejezdu. Důchodci si jedou plynule svým tempem, zatímco já se pohybuju jakýmisi přískoky - akcelerace, brzda. Nebýt jich, asi bych někde čekal doteď.

Stává se vám to taky?

[ Zpět ]
Datum: 23.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Radek1 (r.pecinka@atlas.xx))
  • Re: Zákon pomalého důchodce

Já zase bývám většinou v roli toho důchodce... :-) U těch křižovatek řízených světly to chce použít trochu mozek a když vidím z dálky na semaforu červenou tak se nikam neženu a kolikrát to vyjde že než k semaforu dojedu tak mám zelenou.
    To se mi spíš stává, že přijedu k hlavní silnici a musím dát přednost jedinému pohybujícímu se auto v širokém okolí.

[ Zpět ]
    Datum: 23.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
dnes
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…

Hledám: najde se

dnes
cyklistka nebo cyklista v Děčíně na jízdy po cyklostezce - nenáročné pohodové vyjížďky pro lidi nad 65 let?Anička

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

včera
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (22 přihlášených)

Díky za kdyňský MTB nářez

Jabkoty's mile international – další parádní bajková akce ze západního koutu Čech, která stojí za zmínku a…
JohnyB | dnes

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017