reklama

Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

Dejte si pozor na e-shop akcebike.cz! Nechal jsem se zlákat nízkými cenami a objednal jsem si tam kolo Rock Machine Explosion za 31 000. Pan Kocman mi napsal, že v této cenové kategorii musím složit zálohu 50 %. To se mi moc nechtělo, ale cena byla opravdu super, takže jsem se zajel podívat do jejich prodejny na Floře. Kamenna prodejna a úlisné sliby (to jsem ještě netušil) pana Kocmana mě přesvědčily, takže jsem jim tam rovnou složil zálohu. To bylo před třemi týdny. Asi týden přehnaně aktivně informovat, že kolo je na cestě. Pak že vznikl nějaký problém s dodáním a ať počkám. Pak jsem mu asi třikrát volal a vždy slíbil, že je kolo na cestě a že ještě pár dní. Při posledním hovoru (ve středu) dokonce řekl, že to právě dodávka dovezla a že to ještě dnes pošlou kurýrem. Samozřejmě nic nepřišlo. Všechno to byly vědomé lži. Od té doby mají vypnuté telefony, na maily nereagují. V pátek jsem tam byl osobně, pana Kocmana jsem nezastihl a přítomný obchodník to odmítl řešit. Včera jsem situaci řešil s právníkem a budu se snažit získat peníze zpět.

Pokud někdo máte podobnou pohledávku u akcebike.cz, prosím ozvěte se na uvedený mail, společné vymáhání nám pomůže.

[ Zpět ]
Datum: 22.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiří Pěnička)
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

         

    Doufám , že máš na tu zálohu aspoň pořádný paragon!!! Pokud se skutečně jedná o takovýto způsob obchodu a takového obchodníka, nevěřil bych ničemu. Jinak vážení kolisté, tento obchod ignorovat a šířit informace o jeho praktikách dále a dále. At´již neprodají ani ventýlek!!!Ta záloha mě opravdu překvapuje, zatím jsem se s tím nikde u zavedených obchodníků nesetkal. Rozhodně ne ve výši 50%?!?!

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Marty ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

           

      Jo, taky, když se podíváte na jejich stránky, nikde nemají uvedené informace např. IČO, DIČ apod., což si myslím, že by zde nemělo chybět, pokud "provozuje" e-shop!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 21.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (exit)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

         

    Taky jsem si tam jednou objednal sedlo ale ani se neozvali.Jak vidim tak jsem mel jeste stesti...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

         

    V tomhle obchodě jsem taky málem naletěla, když jsem chtěla koupit kolo. NAŠTĚSTÍ jsem dala na radu svého přítele a nejdřív jsem ho nechala objednat si u akcebike.cz skládací nářadí. Pan Kocman sám telefonicky potvrdil objednávku (to mi u takové drobnosti přišlo jako přehnaná starost), pak sám volal že se dodání zdrží no a od té doby jsme o něm neslyšeli. Na e-mail s dotazem nereagoval, tak jsme nářadí koupili jinde a akcebike zařadili mezi pochybné obchody. Přeju ti ať z něj ty peníze dostaneš.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Milada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napi

         

    Jooo - to sou starý známí :) Dělám u nejmenovaného dodavatele dílů a tohle jsou neplatiči. Ten Kocman je pěknej vyčuránek, pořád slibuje zaplatit slibuje a prd z toho... Udělal to takhle dvakrát a přestali jsme jim dodávat. Jestli si takhle rozhádal všechny velkoobchodníky, tak se nedivím že skončili.

    Je to i tvoje chyba, kdyby si se nehnal za nejnižší cenou a koupil radši dráž u kvalitního shopu, nepřišel bys o prachy. "Nechci slevu zadarmo" platí furt :)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr Podlesný)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napi

           

      Tenhle obchod znám a zatím jsem si tam "bohudík" - dle Vašich zkušeností, nic neobjednal. Velice dobré zkušenosti mám však s Velotrade.cz aBikestore.cz. Mohu jen doporučit a POCHVÁLIT !!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Franta)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

         

    Jo jo, u akcebike.cz jsem si v unoru objednala SPD pedaly a comp na kolo. Pedaly byly skladem, tak jsem si pro ne zajela - vse uplne v poho. Comp pry "tesne" vyprodali, ale mela jsem prislib rychleho dodani - do tydne. Za tyden nic, za dalsi tyden zase nic... ale pokazdy mi slibovali, ze uz kazdym dnem... No, co vas budu napinat - treti tyden uz jsem chtela vyrazet na kolo, tak jsem pro comp dosla do jineho obchodu a na akcebike.cz zrejme ten objednany kousek cekaji "kazdym dnem" doted... :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Modrá)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

         

    Jo, zapomnela jsem dodat, ze ja platila az pri prevzeti na miste... nastesti. Takze pro me to nemelo zadne jine nasledky, ale jestli se stejnym zpusobem chovaji k nekomu, kdo zaplatil zalohu predem, tak to je teda sakra drsarna... :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Modrá)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

         

    Měl jsem už před časem podobné zprávy. Proto když jsem tam viděl nabídku na sedlo Gobi (cca 700 Kč sleva) nejprve jsem to vytelefonoval, potom objednal mailem a ještě večer si proto zajel. Takže pohoda.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

         

    To je fakt trestuhodné!
    Lidi jsou fakt hyeny a koukají, jak vydělat na jiných takovým svinským způsobem!!!

    To se divím,že panu Kocmanovi ještě někdo nedal přes hubu!!! Podle všeho by si to nejednou zasloužil!

    [ Zpět ]
    Datum: 21.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (exit)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

         

    To je fakt trestuhodné!
    Lidi jsou fakt hyeny a koukají, jak vydělat na jiných takovým svinským způsobem!!!

    To se divím,že panu Kocmanovi ještě někdo nedal přes hubu!!! Podle všeho by si to nejednou zasloužil!

    [ Zpět ]
    Datum: 21.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (exit)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

         

    To je fakt trestuhodné!
    Lidi jsou fakt hyeny a koukají, jak vydělat na jiných takovým svinským způsobem!!!

    To se divím,že panu Kocmanovi ještě někdo nedal přes hubu!!! Podle všeho by si to nejednou zasloužil!

    [ Zpět ]
    Datum: 21.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (exit)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

           

      Omlouvám se, že můj příspěvek je tu 3x, došlo k tomu nedopatřením...

      [ Zpět ]
      Datum: 21.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (exit)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

             

        Když se podíváte na jeho výpis z OR, tak vůbec zde není uvedeno, že může provozovat internetový obchod...to by musel posoudit právník, co lze a nelze...ale, kdoví, jak to mladý pán záhadně provozuje...

        Odkaz na výpis z OR:

        http://www.justice.cz/xqw/xervlet/insl/report...

        [ Zpět ]
        Datum: 21.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (exit)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

         

    Sakra ted jsem si tam objednal kolo. Tak jestli bude, tak doufam ze bude mit ty dily, ktere tam maji byt. Mate nekdo zkusenosti s odberem kola v tomto obchode? Meli tam urcite takove dily jako pisou nebo je to odflaknuty a to co nepisou tam daji naproste zmetky?

    [ Zpět ]
    Datum: 24.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jouda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napi

         

    Taky jsem naletěl - objednávka za 2600, platba předem ... potom jsem se snažil kontaktovat e-mailem - bez odpovědi, telefon, který mají uvedený na stránkách neberou ... předám k dořešení policii ČR

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr Kubeš ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napi

           

      Obávám se, že se škodou 2.600 si tě Policie moc všímat nebude.
      Musel by si se spojit s ostatními poškozenými, aby škoda dosáhla předepsaných rozměrů.
      Nicméně držím ti palce...

      [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napi

             

        Hm.. stejnou zkusenost mam tedka s placenim za ucast v zavode Mnichovicka 50.. Uz tyden mam zaplaceno, v seznamu ucastniku nejsem a na emaily nikdo neodpovida. Ale lide v seznamu pribyvaji, takze technicke problemy zrejme nema.
        Je to vcelku hulvatstvi neodpovidat na emaily (jsem zvykla reagovat smerem k zakaznikum v terminu 10min-5h max) a telefon uvedeny nemaji.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.04.2006
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napi

               

          No, jak to tak vypadá, bude pro tebe start jedno velké překvapení :o)))
          Ještě že alespoň trasu už máš projetou :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 25.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napi

                 

            Tak uz jsem se tam objevila :) asi velka vytizenost :) nakonec ty hnusny kopce za ty penize budu muset vyjet :)))

            [ Zpět ]
            Datum: 28.04.2006
            Autor: wewerka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napi

                   

              ;-) Pár kopců tam sice je, ale na jednom nejmenovaném webu tvrdili, že je to spíš pěkná chrťárna... Taky je tam prý jedna chuťovka - osvětlený,neosvětlený tunel ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 28.04.2006
              Autor: Jarda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

         

    Jsem rada, ze jste zde napsali vase zkusenosti s timto obchodem. Osobne jsem take naletela, ale nastesti mne to zatim nic nestalo. Objednala jsem si pres internet detskou sedacku a ma zkusenost je jen ta, ze neodpovidaji a objednavku neresi. Dovolat se jim nelze a na e-mail se neuracili odpovedet. Jak uz jsem uvedla jsem nastesti neprovedla platbu predem.
    Teprve nyni vidim duvod a tak jeste jednou diky za vase zkusenosti zverejnene zde.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (dalsi)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podvodník Kocman - akcebike.cz! Postižení napište

           

      Tak jeste si dejte pozor na e-shop Bike4you, pokud pošlete peníze předem tak uz je neuvidíte! Na email tak též nereagují jen slibují, že vše dodají, zboží na cestě, ale nikdy se nedočkáte!

      [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (to.jo.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

439 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024