reklama

Zhusení

Millý cyklo přátelé, chci Vám jen vyjádřit, že jste mi kompletně zhusili sledování a čtení Vašich témat na této diskuzi. Podobně jako na BF a CD. Není zde již ani trochu vlídného slova, příjemného počtení a chuť přispívat k danému tématu. Tento vzduch zde ale neotrávil Medvěd, nebo JS, či další Vaše vyvolené oběti které neustále napadáte. Přece když je jeho téma mimo mísu, tak se na něj nepřispívám a hotovo. Bez diskuze. Proč jen dále vyvoláváte další rozepře a přispíváte trus o trusu ? Vypovídá to o této komunitě mnoho, nejenom o nich. Asi se prostě v práci natolik nudíte, že sem chodíte jenom prudit a nic jiného Vás nebaví ? Pozoruji tuto atmosféru zde pěkně dlouho. Je to o lidech a já říkám že cykloušové jsou celkem slušná sebranka nelidů a gaunerů co si navzájem závidí i větší vytrousený trus toho druhého. Zde zřejmě žádní cyklisti ani nejsou a slušní tu už nebudou. Kolo radši zahodím a pořídím si rybičky. Zamyslete se aspoň prosím. Děkuji za přečtení a za případné lidské oduševnělé příspevky a témata. Další anonymní Na.KoLe.

[ Zpět ]
Datum: 19.11.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Na.KoLe ([email protected]))
  • Re: Zhusení

         

    Já myslel, že zhusení bude o nějakém novém vybavení do zimy, něco jako návod na obrůstání husím peřím - zhusení - a ono je to tak tajný, že je to šifrovaný. Až to někdo dekódujete, tak dejte vědět co s tim.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2008
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zhusení

           

      A není toto slovo(mně neznámé)svým významem vulgární?A autora prosím o sdělení,zda se skloňuje dle vzoru "zprasení".

      [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2008
      Autor: jinec
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zhusení

             

        Co je na huse vulgárního? Pečená husa, husí sádlo, husí peří, plavala husička po Dunaji..... takže si asi zhusený autor, potažmo autorka připadá jako husa. No je to poněkud neobvyklý pocit, ale každej máme něco. Možná to ale nebude tak vážné, protože má třeba jenom husí kůži.
        Já si třeba občas připadám zvolený. Nebo vyvolený. Neboli připadám si jako vůl.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.11.2008
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zhusení

           

      Těžko říct co autor chtěl vyjádřit, je to pravděpodobně přepis uzlíkového písma kmene nakoláků. Možná by to dokázal přeložit neregmirekbik... :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2008
      Autor: Suchoj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zhusení

         

    Zahoď kolo, kup si ty rybičky a nelez sem...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zhusení

         

    Nejsi zelenej a s tykadýlkama?

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2008
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zhusení

         

    Obecná rada - když se ti tu nelíbí, tak sem jednoduše nelez... Kéž by se tím řídili i jiní...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2008
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zhusení

         

    Tomu se říká generálský efekt. Chtěls ukázat svoje "zhusení" a místo toho si jen ukázal jaký si blb.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2008
    Autor: Marcel
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zhusení

         

    hele lidičky, co píše? Podle vašich reakcích tuším, že je to negativní, ale já to mám zakódovaný tak, že to nepřečtu.....

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zhusení

           

      Hele, to jsou takové sprosťárny, že už i server si s tím nevěděl rady a radši to zakódoval :-) Místo cenzury, ono by z toho pak asi moc nezbylo :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2008
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zhusení

             

        Nepoznáte zaplou americkou klávesnici ? :) Asi si nevšiml..
        Každopádně s příspěvkem na 80% souhlasím.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Huh)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zhusení

               

          Tu americkou klábosnici bych fakt chtěl vidět :-) Oni snad Američané používají nějakou diakritiku, která je ještě horší než čeština ? ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 20.11.2008
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zhusení

           

      Píše něco o tom, že se transformoval do husy, zahodí kolo a koupí si rybičky. By mně zajímalo, jak je bude krmit, když má křídla a z nohou placky.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2008
      Autor: pro_pa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zhusení

             

        Rybičky bude konzumovat ...
        8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2008
        Autor: pavka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Jsem rovněž zkačen!

         

    Zamýšlím se často- a než vyhodíš kolo, udělej to i Ty: na skaláru se nikam nedostaneš!

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zhusení

         

    Až tak legračně to nevidím. Kvůli diskusím s Medvědem a JS sice nezahodím kolo, ale myslím si, že to může nové lidi a slušňáky spíš odradit. Mne to rozhodně odrazuje od zaregistrování se, ke kterému jsem se už chystal, ale asi to neuspěchám. Motorkářema opovrhujete, ale mrkněte se na i-diskuse třeba jawičkářů. Tady je čím dál méně inteligence a víc zlosti. Je to škoda, jinak je to unikátní web, ale jestli budete chtít každého blba KAŽDÝ švihnout proutkem nejmíň třikrát, tak to nebude za chvíli ke čtení. A než mi taky vynadáte, zkuste se nadýchnout a chvilku přemýšlet.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.11.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (medvíď (nezaměňujte s medvědem) ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zhusení

           

      Ano...neni to legracni. Vubec. Me je z toho dost smutno. Zkus se vratit o par let zpatky. Staci 2-3 roky. Ano...tenkrat to byl opravdu unikatni web. Spousta fajn lidi, zadne nadavani, zadna zlost. Nebyl tady totiz zadny spindira vzduchu. Nebyl tady zadny ekoterorista, zadny podobny Medvedovi. Nakolaci jezdili na srazy, pak se tu bavili, co se zazilo. Poznal jsem tu spoustu a spoustu skvelych lidi, kteri zustali mejma prateleme doposud. Na prvnim velkem nakolackem srazu bylo tusim neco k 80 nakolaku....na to mam neuveritelne krasne vzpominky. Zvlaste, kdyz si vzpomenu, jak dlouhou nudli jsme udelali, kdyz jsme jeli za sebou.
      Ale pak se tu zacali objevovat temata jako je:
      "Střelecký mor - existuje vůbec ještě lék?",
      "Národní knihovna v Praze na Letné",
      "Řidičské umění motoristů - nemám slov",
      "Není cyklista jako cyklista",
      "Proč nejsem motoristou",
      "Motoristé a komunisté - nadsázka?",
      "Jaká hesla na Velkou jarní cyklojízdu?",
      .
      .
      .
      .

      A od te doby tu zacalo byt dusno. Zkus se podivat, kdo je aurem tech temat. Od te doby zde lidem otravoval zabavu Medved. Spousta lidi kvuli nemu odesla. Spousta lidi odesla kvuli tomu, ze se tu zacali obevovat ekologiste a jim podobni. Forum ztracelo svuj vyznam. Mene a mene se zde vtipkovalo, protoze vtipni lide odchazeli a nahrazovali je lide, kteri si sem prisli resit mindraky a nesmrtelnost brouka.
      Pred trema tydny hlavni akter odesel. A zavladla zde pohoda. Zas se vice vtipkovalo. Vice se zde resili veci kolem kol. Zas se to vracelo do starych koleji. A ja veril, ze to tak bude navzdy.
      Ale pak se hlavni akter vratil a zas tu zacalo byt dusno. A ten akter to oduvodnil tim, ze si zase za to muzeme sami.
      Kdyz ten pan zde nebyl, bylo to tu super. Pak prisel a bylo tu dusno. Pak na chvilku odesel a vzduch byl zase krasne dychatelny. A ted prisel a.... Tak at mi sakra nikdo nerika, ze si za to muzem sami, kdyz dusno je tu prave jen a tehdy, kdyz je tu on.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2008
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zhusení

             

        Velmi kvalitní názor.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2008
        Autor: Kominík
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zhusení

             

        Mě spíš tu vaděj příspěvky o kačence, o nalezeném ocásku apod.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (PaBlb)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zhusení

               

          100x radši si přečtu oddychový témata o nalezeném ocásku, nebo o křečkách než to, co tu prezentuje třeba medvěd. Když mě nebaví téma ocásek, tak tam dám sluníčko a je to. Když je ale téma normální o kolech a vleze tam medvěd, monogram nebo spousta jinejch prudičů, tak mám udělat sluníčko i na téma o kolech a nečíst ho jen proto, že tam někdo krmí svejma jistě ušlechtilejma, ale nečitelnejma názorama? Nejvíc mě ale štve, že tu krměj nepřihlášený lidi, který nikdo nezná( když si přečtu názor člověka, kterýho znám osobně tak to je rozhodně o něčem jiném, než číst příspěvky třeba nějakejch PaBlbů...

          [ Zpět ]
          Datum: 20.11.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zhusení

                 

            Říkáš to velmi správně: Když tě nějaké téma nebaví, hodíš na něj sluníčko. Proč to dokážeš u "ocásku" a nedokážeš to u mých témat?

            Ještě něco: Do témat o kolech nelezu - technika mě zas až tak nebere. "Moje" témata jsou velice dobře odlišitelná a není problém se jim vyhnout.

            A k těm neregistrovaným lidem: Je tu spousta neregistrovaných, se kterými si rád a slušně popovídám jak o kolech, tak i o jiných tématech. A jsou tu zase naopak registrovaní, kteří jen prudí. Takže v té registraci to nebude.

            Myslím, že největší škůdce nejsem já, ale JEDINÁ osoba, která tu pod několika zpravidla neregistrovanými nicky záměrně rozdmýchává negativní emoce vůči mně (medvědář, spešl, Feri, Mirr a další příležitostné nicky).

            [ Zpět ]
            Datum: 20.11.2008
            Autor: Medvěd
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Zhusení

                   

              Jj, jak říkáš, na webu na kole do témat o kolech moc nelezeš. O kola ti nejde, jde ti o to, nasírat lidi. Ale vznešeně, jak je tvým zvykem..

              [ Zpět ]
              Datum: 20.11.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Zhusení

                     

                Vznešeně :D ne to je povýšeně.. On totiž stále žije v domění že je ředitel zeměkoule. Ale těch adeptů je to povícero.

                [ Zpět ]
                Datum: 20.11.2008
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Huh)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Zhusení

                       

                  ale kuš, dyť jde jen o slova. Třeba nesouhlasím, ale není důvod se rozčilovat

                  [ Zpět ]
                  Datum: 21.11.2008
                  Autor: Howgh
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zhusení

               

          Náhodou, problém nalezených ocásků se nemá bagatelizovat. Třeba já svou sbírku musel zlikvidovat, protože se mi do nich pustil kožojed. :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 20.11.2008
          Autor: Suchoj
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zhusení

             

        Jo, kde jsou ty časy. Takovej spor Vlad kontra Morcak, potom pátrání po Morcakovi, nebo skoro lyrický příspěvky pavlíny, dvojtečků, trojtečků...Nemyslím, že úpadek fóra je výlučně medvědovo dílo, u jiných radíte nereagovat, tak to dodržujte. Je to tak snadný.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2008
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zhusení

             

        Souhlas. Potom škoda přispívat.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.11.2008
        Autor: stan-pilot
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zhusení

           

      S tim hysterickym reagovanim na dane jedince ti nemuzu dat nez za pravdu, jenom nechapu jinou cast: jaky je rozdil mezi tim, jestli reagujes jako registrovany nebo neregistrovany. Presneji receno - pokud ti stoji web za to, ze sem stejne uz pises, tvoje duvody pro NEregistraci jsou potom ponekud smesne.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2008
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zhusení

             

        pravdupovadiac prave kvoli tej aferke z JS sa uz diskusiam typu koho mozem a koho nie radsej vyhybam. tak isto vsetkym co zavana politikou. to sem skratka nepatri...sem tam porusim svoju zasadu o nejakej lekarskej rade, ale co uz--))

        [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zhusení

             

        hm, to je dobrá otázka. Vnímám to tak, že jde o srdeční záležitost. Jako neregistrovaný jsem ještě mimo, mohu to vidět s odstupem. Prostě vidím provokatéra a ostatní ho 400x tlučou a jsou sprostí a jeho to baví, užívá si to. Ale pro mne jsou to pořád všichni ONI. Zaregistrováním se stanu nakolákem a bude to i moje věc, budu to cítit jako svoji ostudu, malér, ty sprosťárny i toho blba, co to spustil. Budu na palubě. Nevím, jestli to chci takhle. Znovu říkám, je to srdeční věc.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (medvíď (nezaměňujte s medvědem) ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zhusení

               

          Ja jsem si uz ve svem veku tak nejak zvykl, ze vystupuju sam za sebe, takze podobne "problemy" neresim.

          [ Zpět ]
          Datum: 20.11.2008
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zhusení

               

          Mám jeden dotaz, kdo je vlastně NÁKOLÁK?? Člověk, který sedí doma na zadku, zeregistruje se a na těchto stránkách se věnuje vláknům založených na nesmyslech, provokacích a urážení?? Nebo člověk který jezdí rád na kole a dostal se do prýma party stejných nadšenců a tyto stránky používá k vyprávění zážitků a zábavě?? Já se s dovolením přiřazuji k té druhé skupině, jsem za to moc rád a kraviny, které se tu řeší se snažím nečíst. Jak říkáš, je to srdeční věc.

          [ Zpět ]
          Datum: 21.11.2008
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zhusení

             

        No jestli dobře čtu a chápu tak to není hysterie nad jedinci z tohoto fóra, ale na všechny co zde a jinde svůj trus trousí. Registrace je zde úplně k prdu. je úplně jedno zda jsi reg nebo nereg páč se stejně neví o koho jde. :) Takto se ale jen vyvolávají zbytečné rozepře, a kým podporované ? Správcem webu :D

        [ Zpět ]
        Datum: 21.11.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Huh)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Registrace

               

          Ctes mozna dobre, pokulhava u tebe jenom porozumneni danem textu. Registrace povinna neni, zato pokud tak clovek ucini, vystupuje potom za svuj nick a neni anonymem. Velka vetsina registrovanych se zna osobne, komu nestoji za to se registrovat, tuplem mu nejde o to se s nekym treba i osobne. Rozepre vyvolava zase jenom ten, kdo je vyvolavat chce, to nema s registraci nic spolecneho. A pokud mas tolik casu a vedomosti, klidne spravci webu pomoz, jak to tu vylepsit, misto blbych kecu.

          [ Zpět ]
          Datum: 21.11.2008
          Autor: vasek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zhusení

               

          Až tu někdo začne dělat bordel, nevybíravě napadat ostatní, být sprostý atd. a bude se podepisovat Tvým neregistrovaným nickem (teď to může kdokoli, kdo na to má žaludek), tak jsem zvědavý jak se z toho pak chceš vykecat, že jsi to nepsal Ty ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 21.11.2008
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zhusení

                 

            V kolika letech končí dětství a začíná tím převládat rozum nad demencí ? Jak u koho.. Veřejné fórum je vždy sémě pro plevelný lid a jejich offtopic, a jak tomu zamezit ? Špatně. Zaměstnavatelé uživatelů na těchto fórech si snad brzy všimnou kde jejich zaměstnanec tvoří společné hodnoty. Pak si snad uvědomí jak je hezké popsat pár vět po večerech a víkendech pouze k tématu čehož má být tento web obsahem. Horší je když ten člověk k tématu nemá co nabídnout, ale jen plodí trus. Prý zábavu. Tady je to ještě celkem dobrý, ale na jiných diskuzních fórech o cyklistice je to přímo ukázkové hnojení. Je to jen o lidech.

            [ Zpět ]
            Datum: 21.11.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Huh)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Zhusení

                   

              dávám bod

              [ Zpět ]
              Datum: 21.11.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Zhusení

                     

                já taky. Hlavně tu poslední větu bych tesal do šutru! Je to tady takový, jaký jsme my!

                [ Zpět ]
                Datum: 22.11.2008
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zhusení

         

    Tenhle web je pořád ještě z velké většiny o kolech a věcech s nimi souvisejícími. To že se tu objevují témata zpolitizovaná a dotýkající se kol jen okrajově je pravda, ale za to že mají tolik příspěvků si můžeme sami. Já necítím potřebu reagovat na každou pitomost co tu někdo napíše. Pomyslím si o tom své a víc se tím nezabývám. Pár lidí tady má potřebu se do krve hádat a neustále dokola opakovat stokrát řečené. Ale kvůli tomu přece není tahle diskuse celá špatná, ne? Podle mě je řešením číst to co mě zajímá a ostatním se nezabývat.
    Jinak bych doporučil opustit svahilštinu a zkusit psát česky :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2008
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zhusení

           

      A to je tu porad jeste radove vic prispevku k tematu, nez byvalo (v poisledni dobe je to trosku lepsi) v konferencich o elektronice nebo potapeni. Tam vpodstate druhy prispevek kazdeho vlakna byl "...a stejne je kulan blbec..." a uz se to vezlo

      [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2008
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zhusení

         

    Souhlas, prostě lidi jsou příliš jednoduchý. Tak si to tak neber. Je spíše zaujme blábolení o nesmyslech a zabíjení času hádáním se, protože se zrovna špatně vyspali, stará mu nedala. atd. Hele rybičky jsou nudný, vyser se na ně !

    [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Huh)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zhusení

           

      když vono to téma "nenávidím Medvěda je droga. Nedá mě to a občas tam musím hodit voko, jaký kraviny tam probírají. Hysterici mu vyčítají, že sem leze, že byl bez něj klid, ale dyť oni se jeví jako po absťáku
      (pardon, že to sem tahám)

      [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2008
      Autor: Howgh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zhusení

         

    Fuj, to je hnusný článek :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2008
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zhusení nad podobnymi "smrdutymi plechovkari"

         

    Ja jsem take zhnuseny z toho, kdyz jdu nekam pesky, coz chodim vetsinou a rad a musim casto cekat, nez se mi konecne podari prejit "smrdutou silnici" na ktere je to samy (casto navic namysleny) blb v "invalidnim vozitku", ktery je liny udelat par kroku pesky a kdyz uz pak potrebuju jednou za mesic jet i ja autem 340km daleko (na to auto mam a ne abych s nim popojizdel denne par km), tak musim mezi takovymi to blby "klickovat a popojizdet" (tim padem take zbytecne smrdet "viz nez by bylo nutne"), protoze paradoxne ten nejvetsi blb za sebou vzdychy udela kolonu a jede se mu v ni vepredu nejlepe a pak mne jeste casto ohrozuje a opet smrdi pod nos, kdyz jezdim (take rad) na kole, ale bohuzel "vhodnych silnic" k tomu je cim dal mene a po zamkove dlazbe a podobnem povrchu nektarych "cyklostezek" jezdim na silnicnim kole opravdu "vic nez nerad" ;-) ...

    Mno moc z toho jsem z toho sifrovani nepochopil, co tim asi chtel basnik rict, ale asi nejspis to, ze take nejradeji "smrdi na silnici v te sve smrdute plechovce" a i ja jsem jeden z tech, co mu tam pak na kole, anebo pesky "prekazim" a on mne pak chudak musi vytlacovat do pangejtu, nedavat prednost, jako dalsi jemu podobni a "podobne uvazujici" ;-).
    Jeho uvazovani ale pro mne asi bude opravdu moc narocne pochopit, kdyz si neumi ani spravne nastavit kodovani ve svem prohlizeci a navic se s nim jako cyklista prece nemuzu srovnavat, kdyz on "umi ridit plechovku" ;-D ...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2008
    Autor: VladaS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zhusení nad podobnymi "smrdutymi plechovkari"

           

      Aha, on nema "plechovku", ale chce rybicky, tak se omlouvam, ze jsem to "spatne dekodoval" ;-D ...

      [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2008
      Autor: VladaS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zhusení

         

    Tak jsem to konečně dekódoval a dobře jsem udělal. Jenom jedna otázka. Co máš za kolo a kam ho budeš zahazovat?

    [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2008
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zhusení

           

      Nestarej se, to už mám posichrovaný já. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2008
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zhusení

             

        Posichrovaný jsi měl i to předchozí ...
        Stejně ti ho čórli ...
        Zm.di ...

        [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2008
        Autor: pavka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

339 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024