reklama

GT nebo Acstar?

Mam dilema. Vybiram si kolo tak kolem 10000,- a zbyli mi dva posledni kandidati:
Acstar Mount SX http://www.mtbs.cz/katalog08.html?m=3434
GT Avalanche 2.0 http://www.mtbs.cz/katalog08.html?m=2538
Fakt uz nevim jestli stoji za to mit o neco kvalitnejsi ram a vidlici na ukor vybavy nebo naopak. Pokud muzete doporucit nejake jine kolo v teto cenove relaci, nebranim se. Za kazdou radu budu moc vdecny.

[ Zpět ]
Datum: 13.11.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Bambus ([email protected]))
  • Re: GT nebo Acstar?

         

    Sice do biku v tehle cenove relaci moc nevidim, ale z techhle dvou jednoznacne Acstar. Opravte me kdyz tak nekdo, ale vidlice se mi zda skoro totozna, a ani u ramu necekej nejaky rozdil. U Acstaru jsou ale vsechny komponenty o tridu vys, navic je u nej devitkova a ne jenom osmickova kazeta a razeni, jako u GT. Dalsi vyhodou muzou byt diskove naby, kdyby ses nekdy v budoucnu rozhodoval pro montaz treba hydraulik, nemusis kupovat nova kola (nebo nove naby a komplet prepleteni).
    To, ze je na jednom ramu napis GT v tomhle pripade neni zadna vyhoda.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.11.2008
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: GT nebo Acstar?

         

    Obecne vetsinou plati, ze je lepsi dat prednost kvalitnejsimu ramu/vidli, protoze pripadna vymena komponentu za lepsi neni tak nakladna. ale v tomto pripade to bude asi jedno, protoze v tech ramech nebude zadny podstatny kvalitativni rozdil. Proto je asi lepsi zaridit se podle kvality komponentu.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.11.2008
    Autor: m
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: GT nebo Acstar?

         

    Svez se na nich, a na pár dalších kolech.
    O GT jsem kdysi uvažoval, ale v mojí (větší) velikosti má šíleně dlouhý posed (já mám dlouhé nohy a pak hned krk;-)), což zas někomu jinému může vyhovovat...
    GT má parádní rámy, ale Avalanche 2.0 má pěkně očesanou výbavu, a Avalanche 1.0 už je asi drahé, co?
    Ten mount je za ty prahcy pěkně vybavený, ale o rámu výrobce moc informací nesděluje - což nemusí nic znamenat, ale také může...
    A ještě brouka do hlavy: superior 840 '08 za +- 12 tyček. (A pak 829 za 17' a pak taky lehokolo a Maxbike;-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 14.11.2008
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: GT nebo Acstar?

           

      Ahoj, mám už mnoho let GT a nemůžu si stěžovat na nic.Začínal jsem na levném modelu Outpust a vydržel i přez moji hmotnost neuvěřitelné. Všechny GT se dobře řídí. Jsou klidný,žádná snaha ve sjezdu vyrazit 3 směry naráz.Jestli má 8, nebo 9 pastorků v praxi není znát. Osm, ale šetří peněženku.Hlavně si kup kolo na kterým si budeš připadat dobře. Zdar

      [ Zpět ]
      Datum: 19.11.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (PK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

237 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024