Dlouhý víkend

Takové víkendy jsou vždycky vítány. Beru si k jejich prodloužení náhradní volno za noční služby, přesčasy a různá jiná utrpení, která mne v životě potkala (vojenská služba atd). Výhoda je, že vidláci v sousedních zemích je nemají nebo je mají jindy. Kupříkladu němci vůbec neslaví Den vítězství 8. května, taky to pro ně žádná výhra nebyla, pravda. Rakouští křupani se zase tváří, že jim VELKÝ Den vzniku samostatného Československého státu může být ukradenej, voni ani bratři Slováci se k němu moc nehlásí. A tak bejvá všude volno a příjemno.
Letos jsem chtěl na 28. října plus 3 dojet až na Gardu, na počest- k hranicím monarchie. Zastavily mne, ale v půlce kopečky v Chiemgau. To si někdy na prodlužený víkend dejte. Alpy tam začínají, parádně to stoupá, sníh tam ještě nebyl a výhledy byly nádherné.
A Garda počká - není nad domácí bikové terény. o)))

http://mirekbik.rajce.idnes.cz/Rijen_2008/#album

[ Zpět ]
Datum: 29.10.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
  • Re: Dlouhý víkend

No konečně něco bikerského! A ne Lednicko - Valtický areál! 8-))))))))))

[ Zpět ]
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

pekne jsi provetral sve starecke kosti :D

[ Zpět ]
    Autor: LeeLoo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hele mladá o))),............ áále nemám co bych dodal.

Vlastně jo - po třech dnech nad oblaky a v nich jsem skončil v jedněch tamních termálkách, moc doporučuji. Ale je to spíš pro starší, rozumnější, žádné skluzavky, divoké řeky a mořské vlny.
      http://www.therme-bad-aibling.de/2007/pages...

[ Zpět ]

Ta prvni fotka, to je nejaka bikerska sranda, ne?:-)))
    13%, 18%, 20%....a ty jedes po rovine:-))) Jestli jses to teda ty.
    Treti foto taky krasne...tos ty drazky do toho kmene udelal tim zabahnenym bikerskym kopytem?:-)

Ale jinak moc pekne!!!

[ Zpět ]

jestli si nesplet procenta se stupni celsia, nahore uz mu bylo vedro tak se to vysplhalo na dvacitku :D

[ Zpět ]
      Autor: LeeLoo

Jo sranda to byla, můj foťák neumí fotit stoupání, asi jsme si v tom podobný, já mám taky pocit, že už nic nevyjedu.

[ Zpět ]

Jee, ty opravdu na tom kole jezdis :D

[ Zpět ]
    Autor: wewerka

Jezdi? Vzdyt na te posledni fotce ho tlaci:-)))

[ Zpět ]

:-)))

No jasně, jako správný biker, hezky způsobně mimo asfalt, aby si neošoupal pláště :-)))

[ Zpět ]
        Autor: Jarda

Ta poslední fotka je z nuceného použití cyklostezky bikerem, takže je vidět, že správný biker octne-li se bez vlastního zavinění na cyklostezce, tak tlačí, aby neztratil tvář, he, he, he, mládeži.

[ Zpět ]

Spravnej biker da bika na rameno. To bys mel vedet, ze pravy bikersky plast se nesmi asfaltu, zvlaste toho na cyklostezce, vubec dotknout!!! :-))

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Prima bikerku z Prahy

dnes
Hledam prima aktivni a atraktivni bikerku z P4, kolem 60, k vyletum na kole kolem Pruhonic a JM. Nevahej a pis 8…

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

175 cyklistů (21 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016