reklama

Praha-Kutná Hora

Ahoj všichni! Potřebuju nutně poradit a koukám, že tady je to přímo houf zkušených cyklistů, tak to určitě budete vědět :-)
Jak se dostanu - samozřejmě na kole - z Prahy do Kutné Hory? Nebo do Čáslavy? Prý to jde někudy kolem Labe...

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kačka)
  • Re: Praha-Kutná Hora

Já viděla na mapě cestu, která kopíruje starou kutnohorskou, to jest směr Kostelec n. Č.L., bohužel jak dál to pokračuje na Čáslav nevím.
    Ale možná by se to dalo vzít i "podél" Sázavy po silničkách 3. třídy. Občas tak jezdíme od rodičů z Čáslavi k druhým rodičům do Čerčan a pak domů na Prahu, jenže my jezdíme autím.

[ Zpět ]
    Datum: 20.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak určitě záleží odkud vyrážíš (Ládví, Chodov nebo Černý most). Já jezdím ze severu a mám to přes Kolín po vedlejších silničkách 86km. Pohodová trasa – rovinka – ideální pro silničku. Delší možnost přes Labe mi už naběhne kilometráž na 109km a využiji při tom nejlepší část Labské cyklotrasy „24“ (Nymburk – Poděbrady - Libice). Jinak jestli tě zajímá, kudy vedou cyklotrasy – tak můžu doporučit mapy.idnes.cz/cykloturistika/. Nevím jestli jsou někde lepší cyklomapy na internetu - samotného by mne to zajímalo.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petjo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Výrorné a aktuální mapy s trasami jsou na www.cykloserver.cz.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)

Z prahy do Kutnej hory vedie cyklocesta cislo 1. Nepamtam si presne kde v Prahe zacina (vraj v centere mesta na Narodni tride), my sme na nu nabiehali od stancie metra Rajska zahrada, pamatam si , ze sme prechadzali cez vesnicku Dubec a kusok od zamku Kolodeje.. Cyklocesta nas po case zaviedla k rieke Sazava, az do mesta Sazava a potom okolo Talmberka do kopca cez Uhlirske janovice a malesice az do Kutnej hory a potom cez Neskaredice do Caslavi. Treba si pozriet cyklotrasu cislo 1 na www.cykloserver.cz, ale upozrnujem, ze na dost velkom useku nie je tato cesta v terene znacena (aspon pred troma rokmi nebola), ale kedze vedie po vedlajsich cestach neda sa zabludit.

[ Zpět ]
    Datum: 23.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Jsi usměvavá, máš jiskru v očích?

Hledám: Jsi usměvavá, máš jiskru v očích?
24.09.2017
Luboš 46 let, SŠ, vysoký 176 cm,...výlety, cestování...kolo, koloběžka...kultura, hledám vztah, který vydrží... ps…

Hledám: Halloweenský víkend i pro cyklisty 27-.29.10.

Hledám: Halloweenský víkend i pro cyklisty 27-.29.10.
24.09.2017
Chceš se seznámit? Chceš si užít super víkend? Pojeď s námi a najdi si kamaráda pro své hobby nebo partnera do…

Hledám: kámoše na kolo z východních Čech

23.09.2017
Hledám kámoše na kolo 45-50let,více si řekneme na mailu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

274 cyklistů (25 přihlášených)

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017

Vysoké Tatry – Nízké Tatry – pěšky i na kole

Bez plánu, kam letos vyrazit jsme na poslední chvíli oprášili předloňské prozkoumávání Nízkých Tater v okolí…
HMS | 12.09.2017

Dovolená na kole s 10 letým klukem: Veselí n.Luž.- Pálava– Veselí

Plán Vyjedeme z domova z Veselí nad Lužnicí přes Jindřichův Hradec, Českou Kanadu, Dačice, Jemnici, Vranov,…
VLB | 01.09.2017