reklama

Jak poznám dobrý cykloservis ???

Koupil jsem manželce nové horské kolo. Dle rad na tomto webu jsem ho koupil v cykloprodejně s vlastním servisem. Dnes po půl roce se projevila první závadička porouchal se "cvrček", prostě zadní ozubená kolečka se stále točí, a když přestanete šlapat namotá se řetěz! Vztahuje se na tento druh poruchy záruka ??? Ptám se proto, že při garanční prohlídce se jednání prodejce velice zmněnilo, při prodeji byl jak máslíčko a garančku jsem si musel skoro vyhádat. Navíc i po garančce šlo nepřesně přehazovat a špatně to brzdilo. Prostě se na to vyprdli !!! Nakonec mi ho seřídili v jiném servisu(za kč).
Otázka zní: mám se jít hádat vrámci záruky do špatného servisu, nebo jít rovnou jinam ???

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolin)
  • Re: Jak poznám dobrý cykloservis ???

         

    zaseklej cvrk na novým kole je rozhodně na reklamaci! Jestli se s tím kolem teda nejezdilo permanentně v blátě a posoleném sněhu.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak poznám dobrý cykloservis ???

           

      Normálně se běž pohádat, nejdřív slušně a potom klidně i míň slušně. Myslím si, že dokud si neuděláš v tom kterém servisu "známost", tak obecně dobrý servis NEEXISTUJE!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak poznám dobrý cykloservis ???

             

        Dobrý servis je pouze ten, který si uděláš sám doma.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak poznám dobrý cykloservis ???

               

          To už si na 99 % myslím také.

          [ Zpět ]
          Datum: 20.06.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak poznám dobrý cykloservis ???

         

    Já byla v sobotu na garančce, takže převody jsou opět tiché:o) a mám ještě půl roku servisu zdarma, tak doufám, že budu spokojená i nadále.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak poznám dobrý cykloservis ???

         

    Je to zázrak. Kolo vzali v servisu uplně bez problému na reklamaci, a byli jak máslíčko. Jak je možné, že stejný člověk se chová pokaždé jinak ?!?
    Je rozhodně pravda co mi radíte, abych si dělal servis sám, a nemusel trnout hrůzou jestli se servisák dobře vyspal, ale já sem tak šikovnej, že po mém technickém zásahu by z kola zbyla leda koloběžka!!!

    p.s: maj koloběžkaři taky nějakej diskusní web, to pro případ, že bych se přeci jen pustil do práce sám

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

367 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024