reklama

Ořech mavic

Po cca 8000 km jsem zaregistroval na mavickém náboji viklání kazety i s ořechem. Uvnitř všechno čisté, mazané mavickým minerálním olejem. Nevím jestli jsem si toho dřív nevšiml a je to normální. Na dotaz v Kastaru jsem nedostal odpověď . http://www.mavic.com/mtb/technologies/FTS-X.1...
Nemáte s tím někdo zkušenosti ?

[ Zpět ]
Datum: 22.10.2008
Autor: hasan
  • Re: Ořech mavic

Mírné viklání je obvyklé u všech ořechů. J.

[ Zpět ]
    Autor: JS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To souhlasím, hned jsem taky každému cloumal s kazetou :-)

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

:o) .. správně .. j.

[ Zpět ]
        Autor: JS

A ještě žije.Já myslel že už dal pokoj. Copak, nejdou kšefty???

[ Zpět ]
          Autor: Neregistrovaný uživatel (ich)

Nemohli by Ti co jezdí na mavic náboji zkusit zahýbat kazetou nakolik se viklá? A případný výsledek sem sdělit?
        Prosím a děkuji.

[ Zpět ]
        Datum: 24.10.2008

Odpoledne zaviklám a sdělím stav. Ale mám pocit, že ta moje se do stran téměř nehýbe nebo jen minimálně...

[ Zpět ]
          Datum: 24.10.2008
          Autor: ckp13

Mám stejný problém. To vyklání se podle mě musí časem projevit u všech nábojů. celý ořech s kazetou drží proti pohybu hliníková matka-uvnitř ořechu. Ocelový závit a hliníková matka, to buhužel nikdy nejde dohromady a jemný závit se vymačká. Nový ořech se pod 1000 kč sehnat nedá-což je k vsteku-za tak malou součástku. Budu to řešit tak že si to někde nechám za 100,- kč vysoustružit z nerezu a může se jezdit dál! nevím jak to je u Novějších typů (mám 2007), ale i vyšších modelů je ořech řešen stejně.

[ Zpět ]
            Datum: 19.04.2009
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza 111 (wwmagic@centrum.xx))

Mám SLR najeto jen 500km,ale kazeta se neviklá ani trochu.Uvidíme na konci sezony.

[ Zpět ]
          Autor: keťo

Mně se ořech kejvá už asi rok a furt stejně, řekl bych odhadem, že na největším pastorku to udělá 1 - 1.5mm.....teď najeto cca 5500km. Mám Crossride disc 07

[ Zpět ]
          Datum: 20.04.2009
          Autor: elbunda

Ahoj, nevíte prosím někdo, jestli se dá sehnat samostatně ořech XTR, případně kde? Díky.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pajax (pajaxy@post.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

125 cyklistů (3 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017