reklama

Aurora

Musime tam vsichni.
Prisla mi Aurora.
Jak je to s tou optikou? Na fotonmag jsem nasel MTE a UF, ale ne Auroru. Jak tam tu optiku upevnit? Ma se tam nechat
to zrcadlo? Zda se mi, ze do toho zapadne a uvnitr klechta.

[ Zpět ]
Datum: 20.10.2008
Autor: jf

Nejlépe hodnocené

9 hlasů
  • Re: Aurora

         

    koukni sem: http://www.aurora.hu/

    [ Zpět ]
    Datum: 21.10.2008
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Aurora

         

    tak uz aj ty si tam ???
    no a co, ake su tvoj dojmy ???

    a ako to, ze si na fotonmagu nenasiel texty o mojej aurore a celkovo o optike pre P7 ?????

    [ Zpět ]
    Datum: 21.10.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pepko)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Aurora

           

      Ted jsem je našel - blbě se tam hleda.
      Nejsem se jisty, jestli je ten reflektor stejny. Ten obrazek treti zleva: ta optika tam zapadne, ale nevim, jak hluboko ma zapadnout. Pokud je obrousim tak, ze tam zapadnou, pak bez filtru vidim ve svetle ty ctyri casti diody a svetla je vyrazne mene. Mam to obrousit vic? popripade uplnym obrousenim patky zkratit? Nevim, jak hluboko ma ta ledka zapadnout do optiky. Tak jak to je ted, tak je zrcadlo urcite lepsi.
      O dojmech napisu.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.10.2008
      Autor: jf
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Aurora

             

        tak tu mas este specialnu foto seriu len pre teba :-)))

        http://forum.fotonmag.cz/index.php?showtopic...

        [ Zpět ]
        Datum: 22.10.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (pepko)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Aurora

               

          Diky. Je to, jak jsem si myslel, mám to tam trošku jiné. Ten reflektor je trochu vetsi, po obrouseni patky mi tam ta optika padne celá, jen nepatrne klechtá. Nemusel jsem ji vubec brousit dokola. Jde na ni dát i filtr, jen jsem musel malinko obrousit ty prečnívajicí držáčky filtru. Dal jsem tam ten narrow filtr a par kapek tmelu, až zaschne, uvidim
          Ty jezdíš bez filtru?
          Jinak ovšem to sviti hodně, jel jsem ráno včera i dnes, ale byla mlha - té se mi většina vysráží na brejlich a nepomůže ani Aurora.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.10.2008
          Autor: jf
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Aurora

                 

            tak daj nejake fotky, nech vieme co teraz cinania predavaju pod mojim kodom ...

            sa mi to nezda, ze ti to tam sadlo aj bez obrusenia ... si si isty, ze ti to dobre sadlo na ledku ? nemas to moc vysoko ? robi ti to bez filtra silny pravidelny stvorec s naznakom jednotlivych cipov na ledke ?

            [ Zpět ]
            Datum: 22.10.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (pepko)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Aurora

                   

              Zrcadlo má trosku jiné rozměry a tvar. Optika je tam místo toho zrcadla, obrousil jsem většinu patky do šiřky a nechal tloušťku něco pod 1 mm. Myslim, ze tam zapadá. V reflektoru se mírně viklá do strany, vejde se tam i s filtrem, ze kterého jsem musel odbrousit jen přečnívající části těch uchycovacích patiček. Zakápl jsem to na čtyřech místech kapkou tmelu. Bez filtru to dávalo ve světle obrazec té diody, s filtrem jž jen v náznaku. Nevím, jak se přesvědčit, jestli je optika dostatečně dole u diody...

              Obrázky jsou na fotonmag hned pod ten Tvůj příspěvek, sem to myslím nejde dát a navíc je to tady samý revolucionář.

              [ Zpět ]
              Datum: 23.10.2008
              Autor: jf
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Aurora

         

    Sakriš, jsem se lekl, že se z ní už zase střílelo... :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 22.10.2008
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Aurora

           

      Huš Huš! tady se mluvi o vážných věcech, jako bastlení světla, a ty tady přemýšlíš o takových prkotinách!

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2008
      Autor: jf
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Aurora

             

        Prkotinách ??? Pokud vím, tak i po 90 letech to má stále následky ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 22.10.2008
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Aurora

           

      Klid, Lenin je mrtvej!

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2008
      Autor: HonzaK
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Aurora

             

        Zapoměl jsi na klonování !!!

        [ Zpět ]
        Datum: 23.10.2008
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Aurora

             

        Ale Paroubek ještě ne...

        [ Zpět ]
        Datum: 23.10.2008
        Autor: k.vl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

309 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024