reklama

zimní tretry

Poradíte prosím nějké botky na zimu? Návleky asi vše neřeší, vybral jsem si tedy tyto http://www.mojekolo.cz/4474-lake-mxz-301-black- ale ouha, problém, téměř všude uvádí vel.47 že je, ale není. Tudíž se musím podívat po jiných. Doporučíte nějaké? Historii jsem prohledal ale zimní tretry zanikají pod příspěvky medvěda :-( no a když na mě vyskočila jeho statistika příspěvků na několik stránek, tak jsem to vzdal a založil vlákno..

[ Zpět ]
Datum: 16.10.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
  • Re: zimní tretry

         

    Petr si tento týden koupil tyhle:

    http://www.specialized.cz/new/doplnek.php...

    Chtěl sice jiné, ale taky má problém s velikostí. Zřejmě se moc nepočítá s tím, že na kole jezdí i chlapi s mírně nadprůměrnou velikostí nohou. 8- (

    [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2008
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: zimní tretry

           

      To jsem zapoměl podotknout, že po spešlech zrovínka neprahnu :-( ale díky za tip :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: zimní tretry

             

        Sidi, pred rokem 6,5kkc. Bohuzel je minuly rok nebyli schopni ani za 3 mesice dovezt, takze jsem se na ne nakonec vykaslala.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2008
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: zimní tretry

             

        Nesedí Ti BG nebo nějaký jiný důvod?
        Já jsem s těmi Defrostery spokojený. Jsem rád, že jsem se letos konečně dokopal si ty zimní tretry koupit. Sice jsem věděl, že je to mnohem lepší řešení než letní + návleky, ale pořád se mi do těch zimních nechtěly dávat peníze.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2008
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: zimní tretry

               

          Spešl mi nesedí jako takový, ale je to můj problém.. takže ty ne..

          [ Zpět ]
          Datum: 17.10.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: zimní tretry

             

        http://www.cykloexpert.cz/horska-trekingova...

        loni je meli skladem v rozumnych velikostech (45/46), letos nevim jak to bude... ale ty se mi fakt libej a uvazuju o nich

        [ Zpět ]
        Datum: 17.10.2008
        Autor: pb
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: zimní tretry

               

          Jj, tyto Sidi jsou jedním z kandidátů :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 17.10.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: zimní tretry

                 

            pokud je koupis, tak hod reference, fakt nad nima uvazuju

            jinak ja mam zatim zimni reseny tak, ze jezdim ve starych (Specialized Taho) a do toho tluste ponozky a zatim bez problemu

            [ Zpět ]
            Datum: 17.10.2008
            Autor: pb
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: zimní tretry

                   

              Mám Ty Sidi Diablo Gore od loňska. Krásná, lehká bota, ale nohy v nich mrznou taky. Tak od -5 st. Možná jsem měl mít větší, abych tam dostal pořádné ponožky a ještě v nich nebyla noha na těsno. Plastové podrážky ale asi moc nevydrží - snažím se v zimě moc neslézat a nechodit v nich, aby mi vydržely. Přece jen stály dost peněz.

              [ Zpět ]
              Datum: 22.10.2008
              Autor: hasan
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: zimní tretry

         

    Takže dnešní bloumání v okolí Karláku výsledek nepřinesl((( velikost 47 prostě nebyla a ani nešla moc objednat( já jsem ale z pošty přivezl ty zimní Lake co jsem si přál ovšem ve velikosti 46 s tím, že když nebudou,posílám zpět. Bota je sice těsnější, ale netlačí, tudíž mám koupeno :-) děkuju za tipy tady i přes obálky) Hold ta Třeboň mě děsí a obava, že budou potřeba tu je)))

    [ Zpět ]
    Datum: 21.10.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: zimní tretry

           

      Bacha na to těsná bota urychluje promrznutí nohy. Vlastní zkušenost - když jsem do Sidek nacpal nějaké fusakle " Makalu" - bylo to horší než tenčí ponožka, ale pohyb prstů neomezen. Fakt si dost vyčítám, že jsem tehdy nevzal o číslo větší.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.10.2008
      Autor: hasan
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: zimní tretry

             

        Průser je, že velikost 47 kterou bych potřeboval aby noha byla dost volná, nebo aby se vešla ještě další ponožka prostě není :-( je jen vel. 46. Takže do ní silnou už nedám, ale se slabou fuseklí jsou jakž takž. A hlavně nejsem ten typ, co bude trávit celý víkend v mrazu na vyjížďce :-) Takže si myslím, že teěch pár hodin co budu v mraze maximálně za den jezdit bude v poho) dnes jsem je zkusil v +9°co u nás v podvečer bylo a je to teplota co už se nechaj na noze snést. V letních tretrách už jsou potřeba návleky, páč mi do nich táhne :-) A ta zimní tretra je pro mě pohodlnější :-) Uvidím, co budou říkat třeba dešti..

        [ Zpět ]
        Datum: 22.10.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: zimní tretry

               

          Tak hodně zdaru.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.10.2008
          Autor: hasan
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

218 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024