reklama

OT: Prototyp svetla k dispozici

Pekne dopoledne,vzhledem ke spouste vlaken o osvetleni, to zkusim spis tady nez v bazaru: nabizim pripadnemu zajemci nedokonceny prototyp svetla na kolo - koupil jsem v USA za peknou cenu X8 a na tohle se mi prasi.

Par fotek a zdrojaky jsou na http://avrbikelight.sourceforge.net/

Strucny popis:
- telicka svetel delal na CNC nejaky nemec z IBC fora
- ve dvojtelicku jsou 8stupnove optiky
- v jednotelicku elipticka 15x30 (natacitelna :)
- 3x3W luxeon zapojeny do serie
- na desce (ta je fakt prototypova - asi 8x8cm) jeden kanal stylu spinany zdroj (s merenim proudu pro zpetnovazebni regulaci - neni naprogramovana) a dva kanaly spinane (pro zadni svetlo nebo blinkry)
- rizeni jednocipem AVR Mega8, bootloader pro seriove programovani
- upravena blikacka se 3x70mA led v serii
- 3x 3clanek li-ion (jednou 1800mAh, zbyle dve asi 800)
- nabijecka (zdroj pro notebook+zajic+omezovac)
- no a rozdelane zdrojaky na webu - v tuhle chvili se tlacitky meni plneni PWM a po seriaku to posila napeti na baterce a proud diodami, takze zakladni zpetna vazba je na vecer az dva prace.

Pokud by nekdo mel zajem, nafotim i zbytek, co neni na sourceforge. Startovni nabidka 2000

[ Zpět ]
Datum: 09.10.2008
Autor: E-Ryc
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

231 cyklistů (24 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017