reklama

Nepromokave obleceni

Dobry den pratele,

s podzimnim pocasim pribyva oblacnost a nasledny dest, na kole jezdim kazdy den, jiste pochopite, ze slapat opakovane promoceny, neprispeje k dobre zdravotni kondici.

Mel bych dotaz ohledne "nepromokaveho obleceni". Jake pouzivate znacky, zkusenosti.. ? Navleky na tretry (nepromok.) jsem sehnal, bundu znacky The North Face take, ale co nohy a ruce ? Kdyz si vyhlednu urcity druh kalhot, zjistim, ze pri jizde se mi vrhne bunda a cast zad se mi obnazi. Neexistuji na trhu nejaky typy nepromokavych kalhot napr. s laclem (zimni mam,ale promoknou) ? A co ruce ? Zimni rukavice pouzivam, ale taktez promokave, nejake navleky ?

Predem dekuji za Vase zkusenosti.

[ Zpět ]
Datum: 07.10.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (keismen (keismen@centrum.xx))
  • Re: Nepromokave obleceni

Co se bundy týče,já osobně jsem hodně spokojen s GTX Paclite od firmy Lafuma.Kalhoty z Paclite od Tilaku.Dnes už se dá sehnat ve stejné váze a sbalitelnosti i odolnější XCR či jeho klony.Neoprenové návleky na boty od BBB.Svrchní bundy od NF mívají děsně krátky střih.Tudíž bych se vyhrnutí zad nedivil.K tomuhle by kalhoty z laclem asi chtělo.Je to taký určeno spíše do hor než na kolo.Ruce vyřešeny nemám tudíž většinou mrznou.Jezdím od Března do Řijna.

[ Zpět ]
    Datum: 07.10.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (milann)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka na kolo Pardubice a okolí

18.02.2018
Cyklistka hledá parťáka 45+ z Pardubic a okolí na společné výlety.

Hledám: Někdo pohodový na společné jízdy

17.02.2018
Ahoj bikeři, hledám touto cestou někoho pohodového na společné jízdy na horském kole,najde se někdo?

Hledám: Najde se?

Hledám: Najde se?
14.02.2018
HLEDÁ se žena přiměřeného věku pro začínajícího velice akčního důchodce? Kolo, lyže a potápění, vandry přírodou a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

205 cyklistů (16 přihlášených)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (4.)

Do Ruska Dvacátý pátý den cesty jsme navečer přijeli na ruské hranice. Měli jsme za sebou přesně 2000 ujetých…
Peggy | 15.02.2018

Bilance roku 2017

Nikdy jsem nepatřil k polykačům kilometrů, spíše než cyklista se prezentuji jako cykloturista, …
Stanley58 | 11.02.2018

Dunajská cyklostezka s dětmi nejen ve vozíku (2/2)

Den šestý: kemp - Linz 27 km (M 7,5 km) Ranní obloha pod mrakem, hurá! Roman kontroluje kola a zjišťuje…
PetuVan | 23.01.2018