reklama

Author Stratos sx vs. Acstar Florida SX

Jaké byste si koupili? Authora můžu mít za 10500, ale bez servisu, jen záruka. Florida je za 12000 (na netu za 10910, ale také bez servisu).
Díky za rady.

[ Zpět ]
Datum: 17.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lubosh)
  • Re: Author Stratos sx vs. Acstar Florida SX

         

    Stratose Ti mohu vřele doporučit, mám ho v rodině. Toho "bez servisu" se nemusíš obávat, přece ho opraví v každém normálním cykloservisu. A ten Acstar je také vynikající, i když toho znám pouze teoreticky z propagačních materiálů.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Author Stratos sx vs. Acstar Florida SX

           

      Myslel jsem bez servisu, jako že ho neseřídí před první jízdou ani po 100 km, jak bývá obvyklé (aspoň myslím, že to bývá obvyklé)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lubosh)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Author Stratos sx vs. Acstar Florida SX

             

        Tzv. "malý servis", zahrnující prohlídku, promazání, seřízení, případné přecentrování apod. stojí tak do 500,- (jak v kterém servisu). Víc to kolo po prvních pár stovek km vyžadovat nebude.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Author Stratos sx vs. Acstar Florida SX

         

    Stratose jsem v rukou neměl, ale každej Author, kterýho jsem jezdil, stál za prd. Mají zkrácenou kostru a to se projevuje na jízdních vlastnostech a jestli nejsi menšího vzrůstu, budeš na tom sedět jak vosa na bomboně. Author už mě nesmí do bytu!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

263 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024