reklama

Blikačka - doporučte prosim

Muzete prosim doporucit zadni blikacku (pripadne i predni) ?
Ktera sviti nejlip/ je nejlepe videt + dobry pomer cena /vykon ?
V obchodech je vetsinou odmitaji predvest. (Budu jezdit hlavne po meste)

Dik Petr

[ Zpět ]
Datum: 16.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr ([email protected]))
  • Re: Blikačka - doporučte prosim

         

    Pokud by mi odmítli předvést, nechodil bych do jejich obchodu. V "mém" cykloobchodě mají od každé jednu vybalenou s vloženejma baterkama a předvedou.
    Já mám zatím nejlepší zkušenost s Cateye, ten veliký typ, nvím jak se jmenuje současná verze. Je vidět líp než jakákoliv prodávaná blikačka co jsem zatím viděl. Jenom jednou při delší jízdě ve slejváku do ní nateklo a pak se neustále samovolně vypínala, zapínala a přepínala. Ale mám ji nad a za zadním kolem na místě, kde chytá přímý proud vody, takže pokud nemáš lehokolo a dáš ji na sedlovku, tak s blatníkem nebo nosičem vzadu se ti to nestane. Ostatně to bude problém všech blikaček stejně, pokud nekoupíš nějakou superdrahou vodotěsnou. Stála myslím cca 200Kč, měli i levnější, ale ty svítily mnohem míň, hlavně měly menší plochu.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blikačka - doporučte prosim

         

    Místo zadní blikačky doporučuji zadní světlo i s blinkry. Mám již na třetím kole třetí a jsou perfektní. V noci je to vidět snad na kilometr - včetně blinkrů. Koupíš a objednáš na http://www.cyklosvec.cz/index.php?oddeleni_id... po kódem 77080. Za tu cenu je to skvělejší než jakákoli blikačka. Přední blikačku používám authoráckou a myslím, že úplně stačí.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Marty ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Blikačka - doporučte prosim

           

      Mohl bys tuhle věc nějak blíž popsat (kolik je tam diod, jaký to má režimy, na jaký je to baterky, jak se to ovládá...)? Vypadá to dost dobře, ale na tom webu o tom žádný podrobnosti nejsou. Díky

      [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Mike)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blikačka - doporučte prosim

         

    Rozhodně se nenechat zmást "vícefunkčností" blikačky. Využijí se max. pouze 3 režimy -
    - vypnuto
    - blikání (za jízdy)
    - svícení (v noci do stanu, a to rozhodně nevyužijí všichni)
    Všelijaký to přejíždění světla zleva doprava a zpět a podobný blbosti je naprd, velikost blikačky je tak malá, že to způsobí akorát to, že zdálky to vypadá, že to svítí málo. Nejlepší je blikat synchronizovaně vším zaráz. Jedinej význam by měla různá rychlost blikání - kvůli šetření baterií.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Blikačka - doporučte prosim

           

      Presne tak,dokonce bych rekl ze hodne rezimu je na zavadu protoze se to vetsinou ovlada jednim knoflikem a nez se clovek proklika pres ty hovadiny k nejakymu normalnimu rezimu tak se z toho zblazni.Nebo kdyz chces blikacku vypnout a musis 7x zmacknout knoflik,anebo uplne nejlip,kdyz to prejedes a musis si dat cely to kolecko jeste jednou - to je fakt neco.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blikačka - doporučte prosim

         

    Doporučuji co největší, aby ta blikací plocha byla skutečně hodně vidět. Krom pevných blikaček na kole si navíc dávám blikačky (přední + zadní) na pružný pásek na levou nohavici dolů - opisuje to kromě blikání navíc dráhu nahoru - dolů a "bouchne" to řidiče - aspoň podle mého názoru - více do očí.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blikačka - doporučte prosim

         

    Dobrý poměr cena/výkon jsou smartky, 5 diod z toho dvě boční.
    Dozadu červenou za 190 Kč a dopředu světle oranžovou asi za 220 Kč.
    Tu oranžovou viděla naše z námá, když jsme za nimi jeli a šla nám naproti v 10 hodin ráno, na vzdálenost asi 1 Km. Kola neviděla, ale světla jo.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Blikačka - doporučte prosim

           

      Blby je, ze podle zakona muzes mit v predu jedinou barvu a to bilou (bile svetlo, bilou odrazku, bilou blikacku). Mne se teda oranzova zda taky dobra (mam ji i na svetle), ale pokud budou mit zrovna policajti blbou naladu ...

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ludek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Blikačka - doporučte prosim

             

        Neříkali nic, jen že málo svítí, když jsem měl vybité baterky. Oni jsou rádi, když na tom kole alespoň něco je. Zatím jezdí po silnicích ještě hodně sebevrahů, kteří nechtějí investovat 500 Kč do své bezpečnosti.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blikačka - doporučte prosim

         

    Před nějakým časem jsem, myslím docela dobře, koupil v Gigasportu sadu přední LED svítilny a zadní blikačky Smart asi za 680,- Kč. Přední samozřejmě i bliká, dá se využít výborně jako baterka, je malinká atd. Vše s držáky a baterkami.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LaMi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Blikačka - doporučte prosim

         

    Vzadu mam normalniho Smarta cerveneho, vepredu bileho jako svetla do mesta, abych byl videt.

    Pres kamarada jsem sehnal absolutni vychytavku jako hlavni predni svetlo, kdyz je tma, tez pouzitelne jako baterka. Vodotesne, 5x LED, napajeni 4xAAA, sviti silene moc :-)


    http://www.bbbparts.com/products/accessories...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (fyzik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Blikačka - doporučte prosim

           

      v cesku jsem to nasel zde:

      http://www.jmctrading.cz/shop.php?sellitem=280...

      [ Zpět ]
      Datum: 24.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (fyzik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Blikačka - doporučte prosim

             

        Ta cena je i s baterkama a nabíječkou?

        [ Zpět ]
        Datum: 24.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Blikačka - doporučte prosim

           

      Přesně to samé, s názvem X-ray 5, dělá i Author. Dop. cena 450,-. Mám a jsem celkem spokojený. Na dojetí i v úplné tmě stačí...

      [ Zpět ]
      Datum: 24.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

288 cyklistů (9 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024