reklama

Ahoj všichni příznivci lehokol! O tomto fenoménu jsem se dozvědě

Ahoj všichni příznivci lehokol! O tomto fenoménu jsem se dozvěděl na internetu poté, co jsem na vlastní oči viděl dva \"lehokolisty\" na výletě v Mor. Krasu. Jsem po operaci zad a mám problém s motorikou, proto je pro mě jediná varianta tříkolová verze lehokola. Můžete mi prosím poradit nějaké výrobce/prodejce těchto mašinek a případně poskytnout recenze na jednotlivé značky a modely? Děkuji předem a doufám, že se mi podaří dostat se do vašich řad. Zdraví Marek alias trulda

[ Zpět ]
Datum: 18.09.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (trulda ([email protected]))
  • Re: Ahoj všichni příznivci lehokol! O tomto fenoménu jsem se doz

         

    http://www.azub.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj všichni příznivci lehokol! O tomto fenoménu jsem se doz

         

    jak už ti poslal odkaz AV, tak Azub je jediný, kdo v Čechách vyrábí a prodává lehokola. Tříkolky mají Greenspeed, které jsou sice asi nejlepší, které jsem viděl, či měl možnost se svézt (a svezl jsem se na lecčems), ale nevím, jestli ti bude vyhovat posez, který je více ležatý. Nevím, co na to tvá záda budou říkat, protože netuším, co jsi s nima měl/máš. Jsou samozřejmě i tříkolky více sedaté Anura z Greenspeedu je o něco více sedo a třeba starší model AZUB T (už není v nabídce) byl ještě více do seda. Záleží tedy na tom, co ti dovolí záda. Podívej se na stránky azubu a když tě to zaujme, tak se s nima můžeš domluvit a oni ti tříkolku na vyzkoušení rádi půjčí.
    Pokud by ti jejich nabídka nesedla, tak musíš buď postavit nebo ze zahraničí. Doporučuju v německém Gemersheimu každoroční výstavu/veletrh SPEZI. Uvidíš nevídané a na všem se budeš moci svézt.

    nevím, jak by to bylo s tím zahraničím, ale pokud bys kupoval v ČR, tak by mělo jít, že by ti vzhledem k tomu, že máš postiženou motoriku mohla něco doplatit pojišťovna. Ale záleší na zdravotní pojišťovně a na tom, jaký máš omezení atd. Zeptej se svýho doktora!

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj všichni příznivci lehokol! O tomto fenoménu jsem se doz

           

      To t je EZ3 http://www.cyclestar.cz/eltrikol.html

      [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2008
      Autor: tycho
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj všichni příznivci lehokol! O tomto fenoménu jsem se doz

             

        jo jo to je ono! Ono je podobných víc, mě šlo o příklad posezu. Tady víc sedíš a šlapání máš pod urovní sezení, takže je to na ty záda jidé. Lepší nebo horší podle osobních preferencí a toho, co s nima tazatel má...

        [ Zpět ]
        Datum: 19.09.2008
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj všichni příznivci lehokol! O tomto fenoménu jsem se doz

         

    Re: trike
    Dávam do pozornosti album z fotografiami novej trojkolky. http://majsterem.rajce.idnes.cz/Trike/#a… Táto trojkolka bola k videniu na zraze lehobikov v Hodoníne. Jazdilo na nej veľa ľudí a reakcie boli na 99% pozitívne. Stručná charakteristika: dĺžka-1870mm /pre výšku človeka 185cm/, šírka-800, výška-700, rozchod-700, rázvor-970, svetlá výška-160, výška sedla nad cestou-285, šírka sedla-370, sklon sedla-40 stupňov, veľkosť kolies 20", hmotnosť 19 kg. Materiál rámu ocel 11523, farba komaxit /prášková/. Cena za rámovú sadu: 9000 Kč/375 Euro. Cena za komplet z fotografií 19000 Kč/790 euro. Kontakt +421 911 221 121.
    REAGOVAT
    Datum: 18.09.08 18:44
    Autor

    [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj všichni příznivci lehokol! O tomto fenoménu jsem se doz

           

      P.S., je to v tomto vlákně:
      http://www.nakole.cz/diskuze/5855-tema-trike.html
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.09.2008
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj všichni příznivci lehokol! O tomto fenoménu jsem se doz

           

      Ahoj a díky za tip! Mám vážnej zájem, ale než se budu zajímat o vlastní koupi, mám ještě pár otázek: 1. jaká je nosnost tříkolky? 2. má nějakou homologaci na provoz na pozem. komunikacích? 3. je možné si ji někde vyzkoušet? Klidně lze i zavolat na tel.: 420 774 83 82 81 . Díky za odpověď, trulda

      [ Zpět ]
      Datum: 20.09.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (trulda ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj všichni příznivci lehokol! O tomto fenoménu jsem se doz

             

        Myslíš-li si na trojkolku od Majstra, obrať se přímo na něj!
        Já jsem v tom "nevinně" ...
        8-)

        [ Zpět ]
        Datum: 20.09.2008
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ahoj všichni příznivci lehokol! O tomto fenoménu jsem se doz

               

          Stalo se...
          Každopádně díky! ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 21.09.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (trulda ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj všichni příznivci lehokol! O tomto fenomé

           

      Podle fotek je ten stroj krásný a cena příjemná. Škoda, že to u mě není na pořadu dne.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.09.2008
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

360 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024