reklama

Zdravím všechny,chtěla bych si pořídit nové kolo,ale mé znalosti

Zdravím všechny,chtěla bych si pořídit nové kolo,ale mé znalosti jsou velmi omezené a tak potřebuji nějaké informace které mě dovedou ke koupi toho pravého koli pro mě, jsem 172cm vysoká a váha lehce nad 100 kg,kolo chci spíše na silnici ale občasnému lehkému terénu se taky nevyhnu,prosím poraďte mi někdo,v obchodě mi pokaždé nabízí to nejdražší co tam mají,nebráním se vyšší cenně ale chtěla bych aby jsem z kola měla dobrý pocit.

[ Zpět ]
Datum: 16.09.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jane 33 ([email protected]))
  • Re: Zdravím všechny,chtěla bych si pořídit nové kolo,ale mé znal

         

    těžká rada, každý má nějaké osobní preference.... Snad jen zjednodušeně - co do ceny, cokoli přes 20tis je myslím pro tebe vyhazování peněz, upřímně si myslím, že rozumné pro to co píšeš, že budeš jezdit, by stačilo něco kolem 12ti. Zřejmě krosový/trekingový model, když spíše na silnici... Je už na tobě a na tvých zkušennostech jestli dámský nebo pánský rám. Doporučuji věnovat pozornost barvě a designu, když se ti kolo bude líbit, budeš na něm ráda jezdit. Technicky jsou užitné vlastnosti kol, ve stejné cenové hladině, hodně podobné.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím všechny,chtěla bych si pořídit nové kolo,ale mé znal

           

      ještě před barvou bych dal přednost kvalitním ráfkům a niplím, přeci jen ne každý treking je stavěný na metrák+ a správnou volbou těchto komponent se ušetří pozdější investice ...

      [ Zpět ]
      Datum: 17.09.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím všechny,chtěla bych si pořídit nové kolo,ale mé znal

         

    S touhle váhou bych šel po starším kvalitním rámu s použitelným osazením a nechal si do něj vyplést odolný kola. Zvláště začátečník dá ráfkům a nábojům způsobem jízdy zabrat, tady není namístě nějaké "stačí mi pro začátek něco levnějšího".
    A s touto výškou a váhou bych šel rovnou do horského kola a dal si na to hladší pláště.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2008
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

406 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024