reklama

Author Versus 08

Ahoj, po delší době co jezdím na krosovém kole zjišťuju že se stále víc dostávám do terénu, kde už kolo téměř nosím a proto jsem se rozhodl koupit horáka, i když s manželkou ještě asfalt úplně opustit nemůžu. Dost mě zaujal Author Versus 08 http://www.author.cz/kola/katalog/&aid=0... a proto bych chtěl poprosit především ty, kteří tohle kolo mají o váš názor popřípadě zkušenosti, či radu čeho se vyvarovat. Nejsem žádný nadupaný biker, spíš hobík, ale sám se raději pohybuju v terénu mimo silnice. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 11.09.2008
Autor: zskal
  • Re: Author Versus 08

za tu cenu bych sel do nektereho z levnejsich 29'' superioru, je to plnohodnotny horak a pritom se na nem jede lehceji, nez na 26" (i kdyz hur, nez na trekaci)

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka 77)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Rozhodl ses pro authora, takže k tomu Versusu: teď nedávno jsem si pořídil kolo na cestování - tractiona, s véčkama. Je to jedno a to samý jako ten versus, vidlice u obou hodně tvrdá, traction je komplet na deote, ten versus má přehazovačku LX, což taky v porovnání s deore nepokládám za nějaký moc rozdíl. Já osobně bych volil toho tractiona disc, protože jsem vyzkoušel hydry jak Sh M 485 (versus), tak i tektry aurigy (traction disc) a ty tektry jsou podle mého názoru příjemnější (ve stisku páky, není to takové houbovité jako M 485). Teď jsou stále letní slevy na authory, traction stojí místo 18990,- jen 15 990,-. Takže já osobně bych bral tractiona disc - levnější, vpodstatě totožné osazení, vidlice u obou nic moc - navíc u obou vidlic má hodně zaříznutý sloupek, je tam 1,5 cm podložek a na tom představec - já mám 178 cm a bylo to nesmyslně krátký, musel jsem nastavit vidlici. Tolik můj názor.

[ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

ta zmínka o Tractionu není od věci, rozdíl ve funkčnosti ani nepoznáš..... Jak Versus, tak Traction fajn... Osobně se vyhýbám kotoučovkám, sice brzdí líp za mokra ale véčka mně v pohodě ubrzděj taky a furt poslouchám od známých na cestě jak ty kotouče zvoní a drnkají a pískají, jsou choulostivý na prach a bláto no. Jinak Authory v téhle třídě mají poměrně krátkou stavbu rámu, pro mne jednak pohodlný (jsem tak zvyklej, mám Visiona) a druhak je to fajn pro dynamičtější jízdu, kolo dobře a rychle reaguje na ovládání.
    Pokud máš nasušený peníze tak proti Versusu žádná námitka.....
    Tolik můj názor.

[ Zpět ]
    Datum: 12.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirr)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (25 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017