reklama

Naháči na kolech projíždějí ulicemi evropských velkoměst

Potkat cyklistu bez šatů může v někom vyvolat pobavení, v někom údiv, někdo může být pohoršený. Co si ale pomyslíte, když potkáte peloton stovky naháčů?

Datum: 15.06.2005
Autor: Redakce
  • Re: Naháči na kolech projíždějí ulicemi evropských

Jasne, ja jedu. Kdo dalsi?

[ Zpět ]
    Datum: 15.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LOBO)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nejde jen o to vyjet. Pokud se svleče dav, je poměrně snadné se svléci také. Jde o to to zorganizovat...

[ Zpět ]
      Datum: 16.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (evan)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kdepak jste vzali fotky? Nakole má smlouvu s ČTK? Velikost mi silně připomíná ty, co jsou v Novinkách....

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vokoun)
  • Re: Naháči na kolech projíždějí ulicemi evropských velkoměst

Co se takhle svléknout na dnešní pražské cyklojízdě?

Akorát by nebylo dobré upadnout auuuuu.

Jinak dobrý nápad.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dilbert (mailbox.petr@seznam.xx))
  • v Praze zatim v obleceni

V Praze se zatim jezdi v obleceni, bohuzel. Napriklad dneska 16.6. v 18:00 vyrazi cyklojizda z nam. Jiriho z Podebrad na projizdku Prahou. Prijdte se take projet za mesto krasnejsi a prijemnejsi pro zivot!

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pup (pup@tynska.xx))
    • Re: v Praze zatim v obleceni

No já nevím jestli má jízda stovek hambáčů nějaký smysl. Je to podobný jako takový ty pochody gayů a lesbiček, kdy všichni běhaj po ulici s holejma zadkama a křečej: "Já jsem homosexuál!" A tak vlastně místo snahy o začlenění a a respekt ve společnosti, prohlouběj v očích běžných lidí, že jsou nějaký divný a ujetý.

A naháči na kolech? Každej si řekne: "Ježiš to sou blázni s holejma zadkama a co že to chtěj? Jezdit takhle po praze? Kde pak, to ať si radši jezděj nahý v autě a neplašej mi tu děti."

Já říkám upozorňovat ano, ale nedělat ze sebe debila za každou cenu.

[ Zpět ]
      Datum: 29.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Osova von Plachetka (dratem_do_oka@volny.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

230 cyklistů (26 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017