reklama
Země: Česko Česko

Praha-Brno na kole

Nazdárek spolucyklisti,
hledám spolujezdce (kluci, holky, na kolo prostě beru všechno :-) na cestu z Prahy do Brna po Greenways Praha-Vídeň. Plánovali jsme to s kámošem celé léto a chtěli vyrazit příští víkend (12.-14.9), ale bohužel kvůli práci odpadl a nemůže jet. Já jsem se rozhodl, že určitě vyrazím (počasí má být přepychové), ale samotnému se mi už tolik nechce. Proto hledám někoho dalšího dost šíleného, kdo by jel se mnou. V pátek ráno vyrazit z Prahy a v neděli dojet (třeba až do toho zmiňovaného Brna :-) Předokládaná denní dávka (100-120)km což je na celý den v poho.
Těším se na pozitivní vzkazy :-)
pZg

[ Zpět ]
Datum: 05.09.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (peroZgauce (pchadima@centrum.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec stojí za … TO

Milan Silný
Volné pokračování knihy „Každý kopec má své ... NEJ“, oceněné 3. místem mezi cestopisy v mezinárodní soutěži TOURMAP 2010
Motto knihy: „Ti, kdož kopce vynechávají, polovičními cyklisty zdají se býti, neb zejména kopce pepřem a solí cyklistiky jsou.“ …
299 Kč

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Krkonoše na sněžnicích

(Pavel Šustr, CK Kudrna)
01.03.2018, 4 dny
3 000 Kč
pěší turistika Vlastní doprava

Šumava na sněžnicích

(CK Kudrna)
01.03.2018, 4 dny
3 000 Kč
pěší turistika Vlastní doprava

Dog-skijöring a jízda se psím spřežením

(CK Kudrna)
08.03.2018, 4 dny
6 400 Kč
zimní Vlastní doprava
Seznamka

Hledám: Parťáka na kolo Pardubice a okolí

18.02.2018
Cyklistka hledá parťáka 45+ z Pardubic a okolí na společné výlety.

Hledám: Někdo pohodový na společné jízdy

17.02.2018
Ahoj bikeři, hledám touto cestou někoho pohodového na společné jízdy na horském kole,najde se někdo?

Hledám: Najde se?

Hledám: Najde se?
14.02.2018
HLEDÁ se žena přiměřeného věku pro začínajícího velice akčního důchodce? Kolo, lyže a potápění, vandry přírodou a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

174 cyklistů (19 přihlášených)

Průzkum cyklostezek východní Evropy - na kole s dětmi do Ruska (4.)

Do Ruska Dvacátý pátý den cesty jsme navečer přijeli na ruské hranice. Měli jsme za sebou přesně 2000 ujetých…
Peggy | 15.02.2018

Bilance roku 2017

Nikdy jsem nepatřil k polykačům kilometrů, spíše než cyklista se prezentuji jako cykloturista, …
Stanley58 | 11.02.2018

Dunajská cyklostezka s dětmi nejen ve vozíku (2/2)

Den šestý: kemp - Linz 27 km (M 7,5 km) Ranní obloha pod mrakem, hurá! Roman kontroluje kola a zjišťuje…
PetuVan | 23.01.2018