reklama
Země: Česko Česko

Praha-Brno na kole

Nazdárek spolucyklisti,
hledám spolujezdce (kluci, holky, na kolo prostě beru všechno :-) na cestu z Prahy do Brna po Greenways Praha-Vídeň. Plánovali jsme to s kámošem celé léto a chtěli vyrazit příští víkend (12.-14.9), ale bohužel kvůli práci odpadl a nemůže jet. Já jsem se rozhodl, že určitě vyrazím (počasí má být přepychové), ale samotnému se mi už tolik nechce. Proto hledám někoho dalšího dost šíleného, kdo by jel se mnou. V pátek ráno vyrazit z Prahy a v neděli dojet (třeba až do toho zmiňovaného Brna :-) Předokládaná denní dávka (100-120)km což je na celý den v poho.
Těším se na pozitivní vzkazy :-)
pZg

[ Zpět ]
Datum: 05.09.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (peroZgauce (pchadima@centrum.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč

Rájem rozhlednovým – 70 nejnovějších rozhleden ČR

Jiří Štekl
• 70 nejnovějších rozhleden České republiky • vložena mapa VŠECH rozhleden ČR
Kniha je určena především pro ty zájemce, kteří už vlastní první, druhé nebo třetí vydání této úspěšné knihy a nechtějí si kvůli nově…
199 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
14.06.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem

Cyklostezka z Prahy do Míšně

(CK Hoška Tour)
19.07.2017, 5 dní
4 950 Kč
cyklistický Autobusem

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklovýlet

dnes
Ahoj, nějaká cyklistka, která by chtěla jet 27.5.17 do Zbraslavic na cyklopochod? Mě je 36.

Hledám: pohodovou cykloturistku 50+

včera
nejlépe z Plzeňského kraje,pro sdílení zážitků na cestách i výletech za poznáním po Čechách i Evropě-vše v pohodě…

Hledám: Na cesty po Evropě

25.04.2017
hledáme společníky - páry 60+. Blíže viz na www.jak-cestujeme.cz
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

234 cyklistů (26 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017