reklama
Země: Česko Česko

Praha-Brno na kole

Nazdárek spolucyklisti,
hledám spolujezdce (kluci, holky, na kolo prostě beru všechno :-) na cestu z Prahy do Brna po Greenways Praha-Vídeň. Plánovali jsme to s kámošem celé léto a chtěli vyrazit příští víkend (12.-14.9), ale bohužel kvůli práci odpadl a nemůže jet. Já jsem se rozhodl, že určitě vyrazím (počasí má být přepychové), ale samotnému se mi už tolik nechce. Proto hledám někoho dalšího dost šíleného, kdo by jel se mnou. V pátek ráno vyrazit z Prahy a v neděli dojet (třeba až do toho zmiňovaného Brna :-) Předokládaná denní dávka (100-120)km což je na celý den v poho.
Těším se na pozitivní vzkazy :-)
pZg

[ Zpět ]
Datum: 05.09.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (peroZgauce (pchadima@centrum.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

včera
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.

Hledám: Ahoj chlape,cyklisto,turisto

včera
Ahoooj všíchni pohodoví cyklisti a i turusti.Jsem přímo z Prahy a na kole jezdím vetšinou buď jednodenní výlet…

Hledám: Partner nejen na kolo

24.07.2017
Ahoj, hledám partnera, který jezdí v okolí Prahy nebo kdekoliv jinde na kole (třeba Šumava). Mimo to rád chodí po…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

110 cyklistů (4 přihlášení)

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017