reklama

Dobrý den, kupoval jsem si vypletené kolo a zjisti

Dobrý den, kupoval jsem si vypletené kolo a zjistil jsem, že je na něm mírná osmice (odchylka asi 3mm. Je to v pořádku nebo je to zralé na reklamaci?

[ Zpět ]
Datum: 29.08.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (M.D. (specila@seznam.xx))
  • Re: Dobrý den, kupoval jsem si vypletené kolo a zj

Samozřejmě natreklamaci, to je osma jako kráva!

[ Zpět ]
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dobrý den, kupoval jsem si vypletené kolo a zjisti

Stává se to (taky jsem měl osmu na novém kole); reklamuj to.

[ Zpět ]
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Samozřejmě že je to na reklamaci. Ze zákona máš záruku 2 roky, jak je na tom po dvou sezónách osma, hned to reklamuj!
    Já jsem přišel do obchodu, řek sem, že mám dva litry, můžu nabrat až 90kg, jezdím jak hovado, občas vozím na nosiči tašku se "sklizenou" kukuřicí. A že jsem uživatel, ne servisák. Užívám, neservisuju, kolo se točí a neháže.

[ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE

Safra to se nedalo poznat v obchodě? Nebo to byla zásilka ?

[ Zpět ]
    Autor: hasan
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamaradku pro jizdu na kole po sumave

včera
Uz me nebavi jezdit sam a tak bych rad nasel kamaradku ktera ma rada vylety hlavne na kole ale nebranim se ani…

Hledám: Společně nejen na kolo

včera
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

23.06.2017
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

358 cyklistů (32 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017