reklama

Kola NANO.Znáte?Zkušenosti?Jejich systém prodeje?

Ahoj cyklisti a cyklistky...zajímal by mě váš názor značku kol Nano. Nikde jsem to zde v diskuzi nenašel a na netu nějaké recenze taky moc nejsou. Jsou to kola, které prodává internetový obchod Bradský http://www.bradsky.cz/ a hodně zde porovnává ceny svých kol s podobně osázenými Authory. Svou nižší cenu zdůvodňuje tím, že neprodává přes distributory, ale přímo přes net zákazníkům, odpadají mu náklady na reklamy apod. Máte někdo takové kolo nebo jste se s ním aspoň setkali? Napište mi prosím váš názor. Rád bych věděl, zda když do toho půjdu, mohu očekávat kvalitní kolo. Díky moc...

[ Zpět ]
Datum: 26.08.2008
Autor: Jarinek82
  • Re: Kola NANO.Znáte?Zkušenosti?Jejich systém prodeje?

         

    Čichám čichám skrytou reklamu.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2008
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola NANO.Znáte?Zkušenosti?Jejich systém prodeje?

           

      Hmm, tak Tvá rada mi je tak akorát :-((( Čím Ti to připomíná reklamu? Popsal jsem ve zkratce jejich politiku prodeje, ale to neznamená, že jsou ty kola dobře sestavená a jestli jsou kvalitní. A prostě tomu tolik nerozumím. Samozřejmě, že nejlevnější kola jsou v Kauflandech apod., ale já chci kolo dostupné a kvalitní.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.08.2008
      Autor: Jarinek82
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola NANO.Znáte?Zkušenosti?Jejich systém prodeje?

         

    mezi horskymi ma jen detske, 26'' hajtry. nebrat.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.08.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka 77)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola NANO.Znáte?Zkušenosti?Jejich systém prodeje?

           

      Žádná dětská kola nemaj, tak nepiš, že to jsou hajtry, když je ani nedělaj!!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (zen)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola NANO. Znáte? Zkušenosti? Jejich systém prodeje?

         

    No pozdní odpověď, ale možná ostatním.. Koupil jsem Nano koncem května 2008 a jsem spokojen. Vydrželo to bez problémů i 2 náročné závody (Drásal), dosun najeto asi 3,5tisíce. Co jsem musel řešit v září 2008, byla oprava zadní kot. brzdy - 1 \"prasátko\" se nevraceno do vých. pozice a nyní řeším drhnutí předních vidlí - asi jsem to s tou \"neúdržbou\" trochu přehnal. Kolo doporučuji těm, kdo nepočítají se servisem u výrobce.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (BizonZL)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kola NANO.Znáte?Zkušenosti?Jejich systém prodeje?

           

      Mám ho od února,najeto kolem 200, po ježdění na sněhu a následném odstavení na 14 dnů (nemoc:) ) začala hrozně pískat a třást se zadní kotoučová brzda...V servisu (Plzeň...) to neodstaranili,jen si naúčtovali 450 za měďenou pastu. Pak jsme to s kolegou v práci vyčistili pilníčkem,seštelovali a s mírnými problémy je to teď v poho.Jen se rozhodilo řazení.Asi dětskýá nemoci,ael měl jsem obavy,co z toho bude.Teď v pohodě. Kolo paráda. Mám M2TD, všechno Shimano Deore, hydraulický brzdy.Ty jsem taky odvzdušňoval a dolejval. Doporučuju na těsno nastavit páčku zadní brzdy.Pomohlo to nejvíc.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (rose8104 ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kola NANO.Znáte?Zkušenosti?Jejich systém prodeje?

             

        taky nad tím kolem teď uvažuju.. Měl jsem vyhlídlého scotta P1 (podobná výbava) jako nano C-340 a podobná cena.. Co byste mi doporučili? zatím co to tak sleduju to vypadá, že nano je nová značka kterou si sám dělá bradsky.cz.. ikdyž designově vypadají mco hezky a výbava bude nejspíš taky kvalitní, je otázou jak je na tom rám a vidlice (tedy nejdražší části kola)... ?? A tak servis.. pokud je podmínkou udržení záruky pravidelný půlroční servis kde při každym zaplatim 5 stovek tak teda potěž koště... :D

        [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jvees69 ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kola NANO.Znáte?Zkušenosti?Jejich systém prode

         

    znamej ho ma.
    je to normalni kolo, akorat myslim, ze na kole za temer 30 tis mohly bejt jiny naboje nez Quando.
    Na oko vypada pekne, ale po rozebrani je to uplne stejny jako stary Joytechy. Konusy jsou mekky s nepravidelne vyjetyma drazkama....po pul roce. Nevim, do jaky miry se na tom podepsal blativej kral sumavy, ale i tak....

    Vyrobce ma mozna nizky ceny, protoze neprodava pres distributory, ale je fakt, ze setri na dulezitejch komponentech.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2009
    Autor: Hrabe-X
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

322 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024