reklama

kola přes net

Omlouvám se, zdali tohle téma již bylo diskutováno, jaké zkušenosti máte s nakupováním kol přes net. Jak kolo dochází(po kolika částech a jak s případnou reklamací. Případně který obchod byste mi cenami a službami doporučovali. díky za info

[ Zpět ]
Datum: 26.08.2008
Autor: vittttek
  • Re: kola přes net

vatsinou ti pride kompletne postaveny a vyladeny stroj ku ktoremu uz len nasadis predne kolo a je to. dobre skusenosti mam s www.cykloshop.cz

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ještě otočit, případně přidělat řídítka ;-)

Jinak si myslím, že bude sundané i zadní kolo :-)

[ Zpět ]
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

ja ho sundane nemel a nemyslim si, ze by jej sundavali, chrani prehazovacku a mozna i brzdy.

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka 77)

Asi jak kdo. Mně Canyon přišel přesně ve stavu jak jsem to před chvílí popsal.

[ Zpět ]
          Autor: Jarda

Diskutovano uz bylo, tisickrat. Nahore na strance je vyhledavani, pokud te zajima neco z historie.
    Kolo pres net ano,kvuli cene, ale musis vedet, co chces a co presne potrebujes.

[ Zpět ]
    Autor: vasek
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

202 cyklistů (23 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017