reklama

Jaky web na planovani cyklocest po CR?

Jaky vhodny zdroj s aktualni databazi cyklostezek a moznosti si vytisknout itinerar byste mi doporucili? Rad bych planoval cestu z mista A do mista B (ne okruh) - rekneme z Veseli nad Luznici do Breclavi - tak, abych jel po cyklostezkach. Idealne s informacemi o vzdalenostech. Predem srdecne dekuji!

[ Zpět ]
Datum: 19.08.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Michall)
  • Re: Jaky web na planovani cyklocest po CR?

         

    Vydavatelství Žaket přichází s aktualizací svého autoatlasu se zakreslenými cyklotrasami. Oproti staršímu vydání přibyly v mapě cyklotrasy IV. třídy a zařízení se značkou Cyklisté vítáni.
    Máš-li multifunkční tiskárnu (tiskárna, kopírka, scaner), nebude s kopiemi problém.
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaky web na planovani cyklocest po CR?

         

    http://www.nakole.cz/regiony/mapa.php3

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaky web na planovani cyklocest po CR?

         

    Ja používám http://www.mapy.cz/ s přepnutím na turistickou mapu, zapnu cyklostezky a turistické trasy. K tomu zapnu měření, celou trasu vyberu a naklikám. Pokud zvolím podrobnou mapu a klikám jak vzteklý, tak je výsledek dost přesný.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2008
    Autor: Majan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaky web na planovani cyklocest po CR?

           

      Na tom klikání v mapy.cz je jediný problém, pokud člověk potřebuje kliknout tam, co je ten praporek. Když trasuju něco směrem na SV, vždycky se mohu vzteknout. Podle mě nejlepší trasování má bikemap.net s tím jejich magnetem, když se povede, že se většinu trasy udržím na cestách, kde lze magnet použít je trasa spočítaná raz dva. Navíc když už musím klikat do míst, kde překáží předchozí bod, lze ho odtáhout, kliknout a zase ho vrátit. Zatím jsem lepší naklikání map nenašel. Ještě by to chtělo lepší ortofoto, aby v místech, kde není v mapě cesta člověk mohl jít podle fotografie.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2008
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaky web na planovani cyklocest po CR?

             

        Trasování je pěkné, ale nemá to turistické značky a cyklotrasy. Nebo jsem neobjevil, jak je zapnout bo jsem tukan.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.08.2008
        Autor: Majan
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaky web na planovani cyklocest po CR?

               

          Ne nemá. Pokud potřebuji značené trasy, musím na mapy. Spíš jsem chtěl vyzdvihnout ten nápad s magnetem pro vyznačení cesty.

          [ Zpět ]
          Datum: 20.08.2008
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaky web na planovani cyklocest po CR?

         

    cykloserver.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaky web na planovani cyklocest po CR?

           

      Tento web nabízí maximální počet 75 bodů, což není zrovna moc k naplánování výletu :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2008
      Autor: pro_pa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaky web na planovani cyklocest po CR?

         

    Ahoj, já používám mapu na: http://mapy.idnes.cz/#layer=cycle&zoom=0...:537143,y:5516755&map=evropa&base=evropa a plánovač tras a jsem maximálně spokojenej!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2008
    Autor: Jarinek82
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaky web na planovani cyklocest po CR?

         

    AntiJS

    [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (babage)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaky web na planovani cyklocest po CR?

         

    AntiJS

    [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (babage)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

291 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024