reklama
Země: Česko Česko, Slovensko Slovensko

Praha - Bratislava

neviete poradit ako z prahy do bratislavy ? nasiel som greenway praha - wien a cyklotrasu praha - brno. ktora z nich je viac mimo aut ? dakujem

[ Zpět ]
Datum: 18.08.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (brano ([email protected]))
  • Re: praha - bratislava

         

    Já jen vím, že greenway Praha - Wien (456 km) je hrozný oblouk a mnoho (určitě přes sto, ne-li sto padesát) zbytečných kilometrů navíc. Pokud to ale chápeš jako vyhlídkovou a nikoli dopravní trasu, pak se to dá natáhnout ještě víc :o))

    [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2008
    Autor: Medvěd
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: praha - bratislava

           

      skôr ako vyhliadkovu.urcite to ide skratit, ale idem s priatelkom tak preto radsej mimo aut. dik

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (brano ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: praha - bratislava

         

    Ahoj, my sme sli obe cesty, z oboch mam spracovany taky 30 strankovy pokec (vratane obrazkov) Ak chces mzoem Ti ich poslat. Greenways je asi viac mimo aut (viac sa vyuzivaju byvale signalky). Treba vyskusat obidve cesty. ste ani jenda nie je najkratsia spojnica (tou je asi autostrada), zato na nej najdes kopec zaujimavych meist (na oboch). Greenways bola nasa prva velka vyprava a chytila nas (odvtedy sme kazdy rok adali nejaku velku vypravu). My sme vsak nesli do Viedne, ale vo Valticiach sme sli na Breclav, Kuty a popri Morave do Bratislavy. aj tak to bolo cez 500 Km. na ceste Praha Brno sme pokracovali po greenways brno Wien a pred palavskymi vrchmi na lednice Breclav a tak dalej...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.08.2008
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: praha - bratislava

           

      ked ta mozem poprosit, ten pokec by mi asi dost pomohol :) pouzival si aj nejaku cyklomapu?

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (brano ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: praha - bratislava

             

        mohol by si to poslat aj mne, prosim ? dost mna to zaujima

        [ Zpět ]
        Datum: 23.09.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: praha - bratislava

           

      i já bych poprosil , Greenways prochází i Olomoucí a mám ji také částečně projetu. byl bych vděčný i za další poznatky . děkuji. Laďa

      [ Zpět ]
      Datum: 23.09.2008
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: praha - bratislava

           

      I mě by to zajímalo--i když to možná nikdy neujedu...Prosím....

      [ Zpět ]
      Datum: 24.09.2008
      Autor: MM
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: praha - bratislava

         

    AntiJS

    [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (babage)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

577 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024