Vidlice manitou

Ahoj lidi mam nabidnutou vidlici MANITOU SX CARBON Za 1200 korun/ Chci ji na kolo merida matts spotr 100. Mam na kole v soucasne chvili obycejnou zakladni odpruzenou vidlici ale boli me od ni ruce chtel bych nevo lepsiho ale nevim co a jak. Tuhle vidlici mi nabizi jeden klucina je nova nikdy pouzivana. Zajimalo by me co si o tom myslite. Za odpovedi predem moc dekuji David

[ Zpět ]
Datum: 13.08.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Dawid)
  • Re: Vidlice manitou

Pokud si dobře pamatuji, tak tuhle vidli uvedl Manitou na trh někdy na přelomu milénia, ale nikdy se výrazně neprosadila. Byla nahrazena Mars - tu si můžeš pamatovat z našich obchodů z roku cca 2001, která taky skončila v propadlišti dějin. Ta původní SX Carbon kombinovala pružinu s elastomerem a byla velice lehká, používala se na závody, zdvih cca 80mm. Byla taky hodně tvrdá. Takže pokud hledáš vidli, od které tě ruce bolet nebudou, poohlédni se někde jinde. Tohle není komfortní kousek.

[ Zpět ]
    Datum: 13.08.2008
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

včera
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

198 cyklistů (29 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016