reklama

Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

Ahoj,

mam asi od zari (levne silnicni) kolo Kellys, ktere jsem koupil s Detonatory, protoze mi na "silnicni turistiku" do tech 140-ti km jinak uplne staci,
ale asi pred mesicem jsem mel bouli na zadnim, reklamaci pochopitelne neuznali a koupil jsem novy a take opet "modry Detonator", abych nemel kazdy plast jiny, i kdyz dulezitejsi je urcite spolehlivost a jak plaste jedou ...

Vcera jsem jak na potvoru zjistil bouli i na prednim kole tesne pred tim, nez jsem jel z Hory Sv. Sebestiana 79km/h (mozna by to jelo i rychleji, ale bal jsem se, ze jsem tam jel prvne, myslel jsem na tu bouli, ne uplne rovna silnice, ze jsem uz mel pocit, ze spis letim, nez jedu a jak jezdim tak nalehko bez prilby a bez rukavic, bych se v te rychlosti zrovna nechtel "probehnout" ;-) ...)

Tak ted nevim, jestli jsou ty Detonatory opravdu takove klumpy, anebo jsem mel jen "stesti" na vadnou serii (dnes musim koupit novy predni a zase bych rad stejny jako vzadu...), alebo jestli jsem to mohl znicit ja, kdyz jsem zpocatku obcas pumpoval i na 130PSI (na plasti je uvedeno 120), ale po zadni bouli uz radeji pumpuju do tech 120-ti (vcera bylo vedro a mozna se po ceste tlak zvysil...), nebo jestli se to muze stat, jak se obcas nechtene vymete nejaka ta dira, ci prejede rychleji ostrejsi hrana na kolejich, ze vlakna prasknou az casem ???
Takze tedy vlastne jestli udelam blbost, pokud opet koupim stejne "levne" plaste, anebo jestli jsem je neznicil ja sam spatnym zachazenim ;-( ...

[ Zpět ]
Datum: 28.07.2008
Autor: VladaS
  • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

         

    <noflame>
    Pokud jezdíš na kole okolo 80 km/h bez přilby, tak bych to nechal být, problém se záhy vyřeší sám 8-))))))))
    </noflame>

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Šnek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

           

      Z čehož plyne(jezdím také bez přilby)-ekonomicky si pomohu,neboť nemusím kupovat pláště.Měl jsi to napsat dříve(mě to nenapadlo),letos jsem kupoval troje.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2008
      Autor: jinec
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

           

      Dobry napad - dnes si to tam misto kupovani plastu zkusim sjet jeste rychleji, kdyz uz ten kopec konecne znam (jeste by se hodil nejaky lepsi prevod, nez jen 52/11, na kterem jsem to jel) a treba jeste navic poradne usetrim !!! ;-D ...

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2008
      Autor: VladaS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

             

        Zdar tak to ses dobrej blazen jezit bez blembaku,zas tak moc neusetris jeden pad a muzes setrit na rakev-nebo nove kolo:-)))))))

        [ Zpět ]
        Datum: 28.07.2008
        Autor: Kupko
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

         

    Já mám tak modré detonatory a vše OK

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2008
    Autor: Asterix
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

           

      Tak vcera jeste jeden kus toho modreho meli, ale tusim, ze jsem asi udelal hloupost, ze jsem ho koupil, pokud jsem jen s temi puvodnimi na novem kole jen nemel smulu na vadnou serii ;-(.
      Kdyz jsem totiz poprve zkousel reklamovat ten zadni plast, tak mi rovnou menili i kazetu a retez a sundany jsem ten zdani plast nevidel.
      Kdyz jsem ted menil ten predni, tak (jak jsem predpokladal) se to rozlepovalo prave ve svaru mezi tou cernou a modrou casti a je tedy mozne, ze jsem to "nacal vymetenim nejake diry" a velkym teplem a tlakem v sbotu to povolilo...
      Ted tedy vim, ze jsem asi mel vcera radeji kupit nejaky "cely cerny plast" (ktery se snad nerozlepi...) anebo radeji oba nove, i kdyz zadni mam tak mesic stary, protoze mam obavu, ze se to muze stat zas a hlavne aby to priste treba take rovnou nebouchlo za jizdy...

      [ Zpět ]
      Datum: 29.07.2008
      Autor: VladaS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

             

        Myslím si,že psychologicky budeš dotlačen ke koupi nového páru.Když Ti během jízdy bude táhnou hlavou "co kdyby?"...

        [ Zpět ]
        Datum: 29.07.2008
        Autor: jinec
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

               

          Tak tak, asi jo - od vcera na to myslim, ze jsem to asi mel radeji udelat, kdyz jsem pak doma videl, jak "pevne drzi" ten svar cerne gumy s modrou.

          Zase jsem se ale docetl, ze jine gumy se tak hezky nenasazuji jen prsty, jako ty detonatory, umelohmotnym montpakam moc neverim a protoze ted vozim samy imbus (na Favoritu stacil jeden klic na vsechny srouby a jeste jsem s nim sundaval plaste), tak se mi moc nechce vozit dalsi prekazejici "zelezny kram" v brasnicce, ale "nabit si nekde usta" (kdyz to jeste dobre dopadne) se mi take moc nechce ;-) ...

          [ Zpět ]
          Datum: 29.07.2008
          Autor: VladaS
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

                 

            Montpáky mám takové, které jsou součástí nářadí. A jsou z plastu... Zatím jsem s nimi sundal všechno co jsem kdy zkoušel na ráfky nandat... Přežily dodnes, mám je už pět let :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 29.07.2008
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

                   

              Ahááá, Ty píšeš o nandání :-) To mi s nimi šlo samozřejmě také ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 29.07.2008
              Autor: Jarda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

                     

                Zkus nekdy sundat a nasadit novy plast na silnicku, to je uz jiny kafe :o/

                [ Zpět ]
                Datum: 30.07.2008
                Autor: vasek
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

                       

                  ...to mi teda vykládej. Pat & Mat hadra... :-))

                  [ Zpět ]
                  Datum: 30.07.2008
                  Autor: hekynen
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jsou Detonatory smejdy anebo ja nicitel ???

         

    Už jsem dojezdil šestý kus (všechny až na plátno) a neodlepil se ani jeden. Asi jseš vážně smolař :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2008
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

347 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024