reklama

tretry Specialized Taho a SPD A 520

Mám tretry Taho a chci si na silniční kolo pořídit nášlapy SPD A520. Půjde to k sobě ?

[ Zpět ]
Datum: 22.07.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Svaťa)

Nejlépe hodnocené

6 hlasů
  • Re: tretry Specialized Taho a SPD A 520

         

    Ano

    [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2008
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: tretry Specialized Taho a SPD A 520

         

    pls.o reference na ty to tretry .Dík

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pa--ja)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: tretry Specialized Taho a SPD A 520

           

      Mám je cca rok a půl. Padly mi hned do oka i na nohu. Pohodlné na kolo i pro příležitostnou krátkou chůzi.
      Jezdím ale jen po silnici a i když tahám hodně kopců, ze sedla nechodím, takže žádné zkušenosti s extrémním zatížením ani terénem nemám. Pro svůj způsob jízdy jsem maximálně spokojený.
      Akorát na začátku mě děsně bolel nárt, než jsem přišel na to, že tkaničky jsou tam víceméně pro parádu a botu lehce stahuju pouze sucháčem. Nesmí být utažené - ale to asi bude platit i u jiných.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2008
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: tretry Specialized Taho a SPD A 520

             

        dík !vážně o nich uvažuji na - celodenní cykloturistiku (cross) a frekvenčnější šlapání na leháči.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (pa--ja)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: tretry Specialized Taho a SPD A 520

               

          mam je asi uz tri roky, kdyz jedu nekam na turistiku sou nedocenitelne- pevne, rychle schnou, pohodlne, krasne se v nich da chodit. neni treba moc utahovat tkanicky

          [ Zpět ]
          Datum: 13.08.2008
          Autor: mdk
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: tretry Specialized Taho a SPD A 520

                 

            už je mám doma!zatím najeto pouze asi 10km a našlapáno 100m a první dojem je dobrej :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 13.08.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (pa--ja)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: tretry Specialized Taho a SPD A 520

                   

              Pořídil jsem si je pod vlivem této diskuse, a nestačil jsem se divit, jak jsou pohodlné. Zvláště ten rozšířený prostor pro prsty, které i v dobře upnuté botě mají volnost, bude neocenitelný při nízkých teplotách. Stačí pak nazout neoprénové návleky, a mohu i do pořádných mrazů. Podrážka je pro turistiku slušná (jakýsi redukovaný vibram), ale kufr moc skrytý není, takže třebas po dlažbě cvaká. Po prvních pár stovkách kilometrů žádné pocity tlaku na achilovky, nebo pod kotníky, na což jsem háklivý. Dobře udělané boty.

              [ Zpět ]
              Datum: 22.08.2008
              Autor: henry
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

338 cyklistů (2 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024