reklama

Jak široká řidítká???

Prosím o radu. Koupil jsem manželce kolo Black Hawk, je s nim moc spokojená, jen si občas stěžuje na bolest zad. Až když mi praskl řetěz a já si její kolo pujčil, zarazilo mne, že má širší řidítka než já. a ona je o 20cm menší. je nějaké obecné doporučení???

[ Zpět ]
Datum: 12.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolin)
  • Re: Jak široká řidítká???

         

    O "obecném" doporučení šířky řidítek x výška postavy nevím, ale podle mě je podstatné, že se paní s nimi jede pohodlně. Představ si, že bys našel nějaký vzorec - to bys ji nutil do něčeho jiného?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak široká řidítká???

         

    Jediny doporuceni co jsem slysel je ze by riditka mely byt siroky jako ramena ale zadny dogma to asi neni,pokud to dotycnymu cloveku vyhovuje tak si klidne muze vozit riditka siroky jak se mu zlibi.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak široká řidítká???

         

    Ahoj.
    Jak uz psal Lada...meli by bejt sirsi nez ramena. Jinak zadne rady pro vyber nejsou. Obecne si myslim, ze sirsi riditka jsou lepsi (kdyz nejsou siroka jak na harley). Spis se podivej na posed. Zda nema dlouhej predstavec, zda neni na kole natazena, vyska sedla...tohle jsou spis priciny boleni zad. Myslim, ze sirka riditek az zas takovej vliv nemaj...
    GL

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak široká řidítká???

         

    Žena nemá mít řídítka širší než její ramena tro je zdravotní hledisko a výzkum.Samozřejmš jsou vyjímky pokud něco ženě bolí pak to není vpořádku řídítka se normálně uříznou pilkou na železo z každé strany o stejnou část a začistí pilníkem.To je to obecné doporučení.Také délka představce má mít kradší rozměr pokud má žena kradší ruce jak to v anatomii vysvětlují lékaři.Příliš vzpřímenýž posed=rázy do páteře=bolest i občasná.a dogma?to v anatomii je neznámá veličina.Dámská geometrie u kol není zbytečnost.ahoj.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak široká řidítká???

           

      kde mohu vidět odborný článek týkající se tohoto výzkumu? Prosím o název časopisu a další podrobnosti...pokud to tedy není zase nějaký blud.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kovar)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak široká řidítká???

           

      Moc dík za rady, nejsem žádný "KAT" , který chce mučit svou milovanou cykloženušku něčím co ji nasedí, ale při hledání optimálního rozměru, z něčeho vyjít musim. Všem virtuálním kamarádum děkuji, a na brzké předjetí v reálu se těší Kolin

      [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kolin)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

382 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024