reklama

GT Avalanche 3.0

Asi mě s tím poženete sviňskym krokem, protože dotazů "poraďte s výběrem kola" je tu docela dost, ale vážně bych potřeboval poradit.
Kamarádovi ukradli na chalupě kolo. No a obrátil se na mě s prosbou o pomoc při výběru. Jeho cenová hranice byla původně 8.000, já jsem ho přesvědčil, že když jí zvedne na 10.000, už bude možnost výběru větší.
Abychom byli v obraze, v každém případě chce bajka. Jezdí spíš rekreačně než sportovně, kratší vzdálenosti, jezdí jenom v letní sezoně,většinou po nezpevněných cestách. Dalo by se říci - víkendový rodinný cyklista.Výška 180cm.
NAvíc je zde omezení, že kolo chce mít již příští týden na dovolenou, takže je potřeba, aby kolo bylo skladem a to ještě někde v Praze, nejlépe v Praze 10.Náročný žejo.:-(
Já jsem předběžně vybral asi toto:
http://www.sterba-kola.cz/item/gt-avalanche-3-0...

Vás kolegové bych se rád zeptal, jestli jsem vybral pro daný účel dobře, nebo jestli nemáte někdo nějaké jiné nápady. Jelikož jsem se nikdy necítil být v otázce výběru nikterak povolaným odborníkem, raději se ptám těch, co tomu rozumí víc.
Díky.

A jestli se bude někdo potlemovat, že tady zase nějakej vosel chce poradit s koupí kola, tak si to rozdáme na obálky :-)))))

[ Zpět ]
Datum: 05.07.2008
Autor: Zakarr
  • Re: GT Avalanche 3.0

         

    Na P10 se může jít podívat např. do ZPM Sportu. Je to přímo v InterSparu co je mezi Zahraďákem a Hostivaří.
    Kol tam mají hromadu, třeba by si vybral...
    http://www.zpmsport.cz/kategorie/1530--jizdni_kola

    Pak je ve Vršovicích Intersport, přímo u KOH-I-NOORu, tam toho mívají také celkem dost.
    http://www.peksport.cz/

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2008
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: GT Avalanche 3.0

           

      Dík. Vyšlu ho tam. Nabídka koukám široká. No a teď ještě vysondovat, který asi tak za ty prachy poptat. Ufff

      [ Zpět ]
      Datum: 05.07.2008
      Autor: Zakarr
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: GT Avalanche 3.0

         

    Tak presne tuhle mrsku mame doma :)
    V zasade jsem tam nic moc nemenila. Jen spaliky byly priserny a skrabaly do rafku, takze jsem tam dala tribarevny. Pak ted po asi 2200km odesel stred. Taky jsem mela od zacatku vakl ve vidlici, ale reklamace to vyresila.
    Jinak pohodovy kolo. Samozrejme jsou tam komponenty levne (vidlice) a treba i na jedno pouziti (plastovy slapky), ale slouzi dobre.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2008
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: GT Avalanche 3.0

           

      Jo a kupovany ve Skorepce ve Finebike.cz.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.07.2008
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

178 cyklistů (18 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024