reklama

Ztracen na trase 241 za prispeni EU:)

Znate nekdo cyklostezku 241, podel Jizery az do Prahy? Kdyz jedu okolo vesnice Zapy u Brandysa nad Labem muzu vyuzit novy usek cyklostezky krizici hlavni silnici v miste (Loc: 50°9'33.026"N, 14°40'55.39"E). Vypada to velice pekne, oznacena, zabrany proti autum, zavory a cedule vybudovano za prispeni EU:) Jeden konec konci za vesnici u Instaplastu a druhy ve skautskem tabore-takove misto pro Paintball. Nevite nekdo jestli to jde dal projet a dostat se do Tousne, aniz by clovek musel zpatky na tu hlavni silnici? Nevite jestli ten projekt nejak pokracuje a kudy ta stezka povede dal? Jinak diky zase za kus cyklostezky - jezdit tam po hlavni, auta mi nevoni:)

[ Zpět ]
Datum: 03.07.2008
Autor: petjo
  • Re: Ztracen na trase 241 za prispeni EU:)

svezl jsem se po ní kus když jsem jel z Mácháče do Mukařova (u Říčan). Jen asi deset kilometrů před Toušní. Pro MTB dobrá, ale když spěcháš s brašnama tak na prd. Samá díra, hezky jsem se pohoupal nahoru a dolů. Je jich tolik, že se nevyhneš. Pak jsem dojel k lávce přes Labe a proklel architekta a všechny, co s tím měli něco společnýho. Viz: http://jurimir.rajce.idnes.cz/7.-11.5.2008...
    Hezky rychle jsem se vrátil zpátky na silnici a zase jsem se utvrdil v ignorování značených cyklotras.

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pekne fotky. Ten most mam taky rad, alespon tu prvni polovinu:) Jel jsem to vcera v noci a na to ze jsou schody na druhe strane jsem zapomnel:) Jeste ze mam dobre brzdy. Jinak se tam planuje nova cyklolavka vedle jezu v Celakovicich.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

díky za informaci!

[ Zpět ]
        Autor: Jurimír

jezdím tam ,.. a je lepší ten kousek jet po solnici mírně do kpce asi po 200m a tam do leva jiná odbočka tam není je to hned nad ní co píšeš .. a tam pořád až do Toušeně nikam se neodbočuje je tam asft ale rozbytý Mtb a trek v pohodě .. a pak je to už dobře docela značeýý tam to nový někdo domyslel no i to se stává :-))) čus

[ Zpět ]
          Autor: serpem

No me tam hlavne zaujali ty zavory. Konec cyklostezky pozor auta:)? A jak ten projekt pokracuje dal. Prislo mi to, ze podle mapy se trochu ztratili, jako by vysterkovali jinou polnacku:) Jedine co jsem o tom nasel na webu:
            http://www.dolnipojizeri.cz/mapy/pojizeri.php
            http://www.cyklocesty.cz/
            ... chape to nekdo lepe:)?

[ Zpět ]
            Datum: 04.07.2008

no vypadá to tak .. protože jse to na stávajíci 241 nikde nenapojuje , asi záležíí na další obci .. jak to bude dál.. nebo prostě bylo třeba utratit prachy .. :-))) .. no uvidíme časem

[ Zpět ]
              Datum: 04.07.2008
              Autor: serpem

Protože to tam znám,jezdím tam skoro každý týden,pravda nejezdím po cyklotrase ale po silnici do Toušně a potom dál do Káranských lesů.Přečetl jsem si trochu s nedůvěrou ten příspěvek a jel jsem se tam tuto sobotu schválně podívat.Ale co tam provedli, nad tím zůstává rozum stát.Vylitá a vysypaná několika tunami asfaltu a kamení,původní polní cesta, která vlastně nikam nevede.Proinvestovaných několik miliónů(řekl bych prošustrovaných).Podle mne,úplně zbytečně,neboť původní trasa vedla o 500 m jižněji,mezi Ostrovem a Zápy okolo bývalé Zápské tvrze a tímto alespoň měla co ukázat i když z ní současný majitel udělal garáž.Přišlo mi,že to dělal někdo kdo to tam nezná a netrefil se na tu správnou cestu jak už tady někdo poznamenal.Jistě by z toho měli úředníci z EU ohromnou radost jak účelně byly vynaložené peníze použity.

[ Zpět ]
                Datum: 07.07.2008
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Hawk)

Tak to se tam budu muset nekdy zajet podivat. To co popisujes, to vypada hrozne:-))
                  Ja tam teda vzdy jezdil po takove docela pekne polnacce. Ta me privedla no vilove ctvrti a pak na hlavni. Tu jsem jen prejel a sjel dolu k Labi. No a pak podel Labe k tomu zazraku....mostu pres Labe:-)

Jinak, urcite je lepsi prejit Labe po zdymadlech v Celakovicich (pokavad je nejak neopravuji). Schody jsou tam bezpecnejsi. A jestli nekdo jede smerem na Nymburk, tak je mozna lepsi zustat na teto strane Labe a jet podel nej....

[ Zpět ]
                  Datum: 07.07.2008
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

214 cyklistů (20 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017