reklama

Ztracen na trase 241 za prispeni EU:)

Znate nekdo cyklostezku 241, podel Jizery az do Prahy? Kdyz jedu okolo vesnice Zapy u Brandysa nad Labem muzu vyuzit novy usek cyklostezky krizici hlavni silnici v miste (Loc: 50°9'33.026"N, 14°40'55.39"E). Vypada to velice pekne, oznacena, zabrany proti autum, zavory a cedule vybudovano za prispeni EU:) Jeden konec konci za vesnici u Instaplastu a druhy ve skautskem tabore-takove misto pro Paintball. Nevite nekdo jestli to jde dal projet a dostat se do Tousne, aniz by clovek musel zpatky na tu hlavni silnici? Nevite jestli ten projekt nejak pokracuje a kudy ta stezka povede dal? Jinak diky zase za kus cyklostezky - jezdit tam po hlavni, auta mi nevoni:)

[ Zpět ]
Datum: 03.07.2008
Autor: petjo
  • Re: Ztracen na trase 241 za prispeni EU:)

         

    svezl jsem se po ní kus když jsem jel z Mácháče do Mukařova (u Říčan). Jen asi deset kilometrů před Toušní. Pro MTB dobrá, ale když spěcháš s brašnama tak na prd. Samá díra, hezky jsem se pohoupal nahoru a dolů. Je jich tolik, že se nevyhneš. Pak jsem dojel k lávce přes Labe a proklel architekta a všechny, co s tím měli něco společnýho. Viz: http://jurimir.rajce.idnes.cz/7.-11.5.2008...
    Hezky rychle jsem se vrátil zpátky na silnici a zase jsem se utvrdil v ignorování značených cyklotras.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ztracen na trase 241 za prispeni EU:)

           

      Pekne fotky. Ten most mam taky rad, alespon tu prvni polovinu:) Jel jsem to vcera v noci a na to ze jsou schody na druhe strane jsem zapomnel:) Jeste ze mam dobre brzdy. Jinak se tam planuje nova cyklolavka vedle jezu v Celakovicich.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.07.2008
      Autor: petjo
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ztracen na trase 241 za prispeni EU:)

             

        díky za informaci!

        [ Zpět ]
        Datum: 03.07.2008
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ztracen na trase 241 za prispeni EU:)

               

          jezdím tam ,.. a je lepší ten kousek jet po solnici mírně do kpce asi po 200m a tam do leva jiná odbočka tam není je to hned nad ní co píšeš .. a tam pořád až do Toušeně nikam se neodbočuje je tam asft ale rozbytý Mtb a trek v pohodě .. a pak je to už dobře docela značeýý tam to nový někdo domyslel no i to se stává :-))) čus

          [ Zpět ]
          Datum: 03.07.2008
          Autor: serpem
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Ztracen na trase 241 za prispeni EU:)

                 

            No me tam hlavne zaujali ty zavory. Konec cyklostezky pozor auta:)? A jak ten projekt pokracuje dal. Prislo mi to, ze podle mapy se trochu ztratili, jako by vysterkovali jinou polnacku:) Jedine co jsem o tom nasel na webu:
            http://www.dolnipojizeri.cz/mapy/pojizeri.php
            http://www.cyklocesty.cz/
            ... chape to nekdo lepe:)?

            [ Zpět ]
            Datum: 04.07.2008
            Autor: petjo
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Ztracen na trase 241 za prispeni EU:)

                   

              no vypadá to tak .. protože jse to na stávajíci 241 nikde nenapojuje , asi záležíí na další obci .. jak to bude dál.. nebo prostě bylo třeba utratit prachy .. :-))) .. no uvidíme časem

              [ Zpět ]
              Datum: 04.07.2008
              Autor: serpem
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Ztracen na trase 241 za prispeni EU:)

                     

                Protože to tam znám,jezdím tam skoro každý týden,pravda nejezdím po cyklotrase ale po silnici do Toušně a potom dál do Káranských lesů.Přečetl jsem si trochu s nedůvěrou ten příspěvek a jel jsem se tam tuto sobotu schválně podívat.Ale co tam provedli, nad tím zůstává rozum stát.Vylitá a vysypaná několika tunami asfaltu a kamení,původní polní cesta, která vlastně nikam nevede.Proinvestovaných několik miliónů(řekl bych prošustrovaných).Podle mne,úplně zbytečně,neboť původní trasa vedla o 500 m jižněji,mezi Ostrovem a Zápy okolo bývalé Zápské tvrze a tímto alespoň měla co ukázat i když z ní současný majitel udělal garáž.Přišlo mi,že to dělal někdo kdo to tam nezná a netrefil se na tu správnou cestu jak už tady někdo poznamenal.Jistě by z toho měli úředníci z EU ohromnou radost jak účelně byly vynaložené peníze použity.

                [ Zpět ]
                Datum: 07.07.2008
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Hawk)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Ztracen na trase 241 za prispeni EU:)

                       

                  Tak to se tam budu muset nekdy zajet podivat. To co popisujes, to vypada hrozne:-))
                  Ja tam teda vzdy jezdil po takove docela pekne polnacce. Ta me privedla no vilove ctvrti a pak na hlavni. Tu jsem jen prejel a sjel dolu k Labi. No a pak podel Labe k tomu zazraku....mostu pres Labe:-)

                  Jinak, urcite je lepsi prejit Labe po zdymadlech v Celakovicich (pokavad je nejak neopravuji). Schody jsou tam bezpecnejsi. A jestli nekdo jede smerem na Nymburk, tak je mozna lepsi zustat na teto strane Labe a jet podel nej....

                  [ Zpět ]
                  Datum: 07.07.2008
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

296 cyklistů (2 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024