reklama

na dovolenou vlakem

Jak řešíte cyklistický náklad-brašny, spacáky a td.. při nástupu do vlaku? Budu toho mít fakt hodně -nálož na dovolenou pro mě a pro děti, které mi práci spíš ještě ztíží) a přemýšlím do čeho třeba brašny a stan a spacáky strčit, aby se mi počet břemen snížil na míň ks.-napadl mě velký pytel na odpadky-vydrží? -Nebo snad něco jiného?

[ Zpět ]
Datum: 23.06.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (rybycka)
  • Re: na dovolenou vlakem

         

    Na obdobne situace pouzivam "Transportní vak na brašny" od Sport Arsenalu (art. 568).
    http://www.sportarsenal.cz/cenik/cenik_malo.html
    http://www.cyklo-slachta.cz/detail/brasny...
    http://www.bikestore.cz/doplnky-a-ostatni...

    Je to fakt obrovsky, vlezou se mi do toho s prehledem predni i zadni brasny, pripadne pritelkyne (tu ale vozim externe:) ).
    http://picasaweb.google.com/kotasek/RZn/photo...

    Taky to je vyborne prenositelny, a kupodivu mi stale drzi ty jejich puvodni popruhy (a nekdy to fakt vazilo snad tunu).. A hlavne se to pak da uplne paradne slozit a prakticky nic to na cestach nezabere.. Za 150 korun doporucuju.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.06.2008
    Autor: Koťas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: na dovolenou vlakem

           

      Super tipy!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 24.06.2008
      Autor: Egesi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: na dovolenou vlakem

         

    já to většinou neřeším nijak. Přijedu k vlaku i s brašnama a nechám je na kole. Pokud mám s sebou kolo ve vagonu, tak do toho nikomu nic není a neslyšel jsem taky kvůli tomu jedinou připomínku. Pokud to dávám do vagonu na úschovu během přepravy, tak se to nemá a chtějí to sundat. Tady záleží na lidech. Někteří jsou milí a usměvaví a bez problémů to tam vezmou. Někteří si nechají vysvětlit, že je to s těma brašnama těžší a tím pádem méně hrozí to, že by se to posouvalo, když to je za jízdy jen opřené o bok vagonu (mám lehokolo, takže do háků to nedají) a někteří pyskují jen aby si připadali důležití a vysvětlí mi, že si to tam klidně můžu nechat, když zaplatím další 26 Kč za batoh. Nejdříve je chtějí 3x protože jsou to tři brašny. Já se hádám a tvrdím, že jsou to tři kapsy jedněch brašen, že jsou spojený a nejdou rozdělit (není to tak) a zaplatím dalších 26Kč. Sundavám je tedy jen když narazím na opravdového idiota.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: na dovolenou vlakem

           

      Ono se dneska ve vlaku platí už i za batoh ?

      [ Zpět ]
      Datum: 25.06.2008
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: na dovolenou vlakem

             

        Když ho máš u sebe tak ne. když ho dáš do úschovny tak jo, jako za jakýkoli předmět, který tam dáš...

        [ Zpět ]
        Datum: 25.06.2008
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: na dovolenou vlakem

               

          Aha, už jsem se lekl, že zas "zlepšili služby pro zákazníky"...

          [ Zpět ]
          Datum: 25.06.2008
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: na dovolenou vlakem

                 

            Buď klidnej. Všeho dočasu.....:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 25.06.2008
            Autor: Zakarr
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: na dovolenou vlakem

                   

              Říkáš, že se máme ještě na co těšit, jo ? :-) Třeba si vezmou inspiraci z Británie... http://www.novinky.cz/clanek/143372-britska...

              [ Zpět ]
              Datum: 25.06.2008
              Autor: Jarda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: na dovolenou vlakem

                   

              V autobuse je to běžné, že se platí i za větší tašku...a ještě na výstupní stanici nechá řidič ať si cestující vybere sám, kterou tašku si chce vzít. Zrovna nedávno jsem zažil, jak přijel cestující na konečnou a zjistil, že jeho batoh ho už opustil v nějaké nácestné stanici. :(

              [ Zpět ]
              Datum: 25.06.2008
              Autor: petrp
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: na dovolenou vlakem

                   

              Nestras:
              http://www.novinky.cz/clanek/143420-ceske-drahy...

              [ Zpět ]
              Datum: 25.06.2008
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: na dovolenou vlakem

                     

                mě by to ani nevadilo. deset procent navíc unesu. kdyby se díky tomu ale taky něco změnilo!!!! Mě nevadí nemoderní vagony, ani nepořádek, ani oprýskanyá omítka na nádraží atd. někdy spíš naopak. Je to trochu jako návrat do minulosti a nikdo nemá kydy, když se vracím z čundru a nejsem zrovna vyfešákovanej a nevoním po fialkách. Mě by uplně stačilo, kdyby za ty peníze, co chtěj navíc, byli všichni nádražáci vstřícní, kdyby se dalo normálně vozit kolo v každým vlaku a kdyby každej druhej vlak, kterým jedu, neměl zpoždění. Byl bych naprosto spokojenej a rád za to i zaplatím.

                [ Zpět ]
                Datum: 26.06.2008
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: na dovolenou vlakem

         

    staci koupit vetsi kockovane taska,kde prodava na asijske trznice. Deti nosi asijske tasku s lehke veci (spacak,karimatku,...).

    [ Zpět ]
    Datum: 25.06.2008
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

362 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024