reklama

Jakou predni brasnu na riditka?

Ahoj.
Tak ted bych zas hodil do placu otazku ja:-)
Potrebuju koupit brasnu na riditka. Zatim jsem nasel od Arsenalu ART. 510 a ART. 440 (taky by me zajimalo, jakej je mezi nima rozdil...cenove je velkej, ale pripadaj mi stejne). Poradi nekdo nejakou dalsi?
Dik a GL

[ Zpět ]
Datum: 11.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
  • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

         

    Rozdíl je tuším v tom, že jedna je naprosto vodotěsná. Další rozdíl je v držáku. Jinak přední brašny dělá ještě Junk, Zefal. Možná bych si vzpomněl ještě na další, ale už mi to večer nějak nepálí. Důležitý je ale na co ji chceš. Nejčastěji se v tom vozí foťáky, doklady, peníze, svačina. Doporučuji nějakou dobře polstrovanou, pevnou, nepromokavou, s velkým mapníkem. Mám políčeno na tu vodotěsnou od Sport Arsenalu.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (JirkaŠ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

         

    Já mám řidítkovou brašnu od Vely, nahoře odnímatelný mapník (na suché zipy), vepředu a postraně kapsy, popruh na rameno, součástí je pláštěnka proti dešti. Na řídítka je přidělená takovým plastovým bazmekem na rychlozacvaknutí. Její výhodu vidím v tom, že ten bazmek ji drží kousek před řidítky, takže se tam bezproblémů vejdou bowdeny. Vozím ji na rovných řidítkách, ale - podle mě - jde bez problémů uchytit i na vlaštovky (záleží pouze na šířce té řidítkoví představcové objímky). Howgh.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

         

    ahoj, já mám přední brašnu od Authora, taky byla přidělaná takovým velkým udělátkem na řídítka a měla zaklapovací rychloupínák (nebo jak se těm legráckám říká :o) Má malou přední kapsisčku, velký vnitřní obsah a po stranách na jedné straně kapsu na lahev a na druhé takovou malou placatou, třeba na nářadíčko. Na vrchu je mapník a přes něj odepínací gumy na uchycení něčeho, třeba šusťákovky, celá ce pak dá vzít na popruh přes rameno... jéžiš já to tady opěvju a na to hlavní zapomenu - má vystuženou zadní část, takže se nedeformuje. Někde na authoráckém webu je na obrázku.....

    [ Zpět ]
    Datum: 13.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

           

      No ta je hezká. Místo nářadíčka tam jde vozit třebas i šitíčko...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

             

        :o)))))))))))))))
        nebo flastříčky ...... :o))

        [ Zpět ]
        Datum: 13.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

               

          A bylas úspěšná v kraťáskách?

          [ Zpět ]
          Datum: 13.06.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

                 

            nebyla:-( Lítaly jsme s dcerou a sháněly jí botasky, takže na kraťásky nezbyl čas. Tam, kamjsem nakoukly, měli houby, tak to musím po těch dalších obchodech vzít někdy jindy a sólo a nebo to risknout a vzít tam ty přes net.

            [ Zpět ]
            Datum: 13.06.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

                   

              Moje životní zkušenost je, že pokud něco sháním, tak ZÁSADNĚ sám!!! Nikoho s sebou neberu. Sháním rád a často. A přiznám, že nejradši u vietnamských stánků. Je tam levno, vydrží mi to obvykle stejně dlouho jako značkové věci (myslím hadříky), a navíc mi většinou dávají nějakou záhadnou součtovou slevu, možná z důvodu mého stále nechápavého polodementního výrazu. Tyhle cyklo kraťásky jsem tam ještě neviděl, to je pravda. Ale zas jsem tam nedávno koupil nádherný pyžámko za 10,- (!!!) korun. Vzal jsem ho hned dvakrát...

              [ Zpět ]
              Datum: 13.06.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

                     

                no dyk já s ní taky šla ve stavu nejvyšší nouze a pod pohrůžkou, že když bude moc otravovat , tak ji strčím do kašny a uteču. Bylo to o nervy, ale přežily jsme obě. Příště ale fak raději sama.....

                [ Zpět ]
                Datum: 13.06.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Dais)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

                     

                A navštívil jsi někdy "Hrabák"?:-))) Takhle já říkám těm krámům "levný textil, obuv, drogerie". Teď se to hodně rozmáhá po menších městech a fakt se tam daj nakoupit dobré hadříky...a skoro zadarmo.
                Jo jinak asi vyhrála ta 510 od Arsenalu.

                [ Zpět ]
                Datum: 13.06.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

                       

                  Jojo. Obchody typu "vše za 39" jsou mým Tuzexem...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 14.06.2005
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

         

    Pokud se nechces zdrzovat "ksirovanim" a navlekanim na nejake dratove drzaky, obetuj prachy a kup si brasnu Tatonka,Jansport nebo Ortlieb: drzi jako blazen, dokoupit se da futrovani na fotobrasnu, majï ramenni popruh, futral na mapu pojme sikovny formaty.Levnejsi varianta: Rixen + Kaul. Na ostatni zapomen, pokud si ji nechces sam prejet, az ti spadne.Vim, o cem mluvim...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jenicek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jakou predni brasnu na riditka?

         

    zdravim, ja jsem koupil kellyse s rychloupinakem, myslim K303 ale nevim to presne, kazdopadne je paradni... jsem s ni moc spokojeny, jeste jsem tedy nejel za extremniho deste, ale vzdy vse vydrzela... Ale shanel jsem ji cca 3 měsíce. Až jsem ji sehla v cykloSeky...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Krtek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

401 cyklistů (17 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024