reklama

Jak si Banán přál koloběžku tak, až ji vyzkoušel

Musim se s váma podělit o jeden aktuální zážitek. S kamarádem jsme byli na tři dny na slánsku, podbořansku a plzeňsku, najezdili jsme asi 250 km (tuto oblast doporučuju). V zimě jsem plánoval, že si koupím velkou koloběžku, pořád jsem si ji chtěl zkusit až jsem našetřené peníze utratil za knížky. No a když jsme na posledním kopci, v Bolevci, na kraji Plzně stoupali vzhůru (asi 30 metrů), tak jsem rozthl řetěz. A co teď, za hodinu jel vlak, osm večer. Únava. Nejschůdnější bylo jet na kole bez řetězu. Naštěstí to bylo s kopce. Ale z mého kola se stala velmi naložená koloběžka a v prudších kopcích odrážedlo. Vlak jsem stihnul a docela mě to bavilo (dneska jsem si to ještě zkusil směrem k servisu). Máte taky takové veselé zkušenosti?

[ Zpět ]
Datum: 16.06.2008
  • Re: Jak si Banán přál koloběžku tak, až ji vyzkoušel

         

    nešel snejtovat?
    Jinak na podobný veselý zkušenosti se zeptej Medůzy, má jich hodně:o)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2008
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak si Banán přál koloběžku tak, až ji vyzkoušel

         

    To samé, na silnici jsem nýtovač nevozil. Řetěz jsem přetrhl na kopci, tak jsem sebral řetěz do kapsy a jel. Místy to asi vypadalo komicky, když jsem jel zalehlý na triatlonové hrazdě 4km/h apod. kousek jsem se zul, tretry a ponožky pověsil na řidítka a tlačil do kopce. Pak jsem si ve vesnici půjčil kladivo a řetěz na dlaždici provizorně snýtoval.
    Od té doby jsem přetrhl ještě párkrát a vždy se to nějak pořešilo. Dnes nářadí zásadně s nýtovačem, od té doby jsem samozřejmě nepřetrhl.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2008
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak si Banán přál koloběžku tak, až ji vyzkoušel

         

    tak teď jsem se docela nasmála..................hezká pohádka před spaním. Video by nebylo???

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak si Banán přál koloběžku tak, až ji vyzkoušel

         

    Jojo. V Labských Pískovcích mi v Ostrově praskla osa a obě kliky zůstaly zplihle viset dolů. Ale vytlačil jsem to na Tisou a odtud do Děčína na vlak dojel za 45min taky koloběžmo. Naštěstí je to po rovině nebo mírně z kopce. Celkem to jde, je to přijatelnější závada než neopravitelný defekt. Ale při odrážení překážejí šlapky.
    Podobně se mi taky stalo že mi rupla pravá klika a tak jsem šlapal 15km jen levou nohou (SPD nebo utažená klipsna je nutností :-) ...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

326 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024