reklama

Výstavní stojany, poraďtě

Zdar všem, rád bych věděl, kde se dají koupit tyhe stojany na netu. To sou takový ty co maj v cykloshopech a kola se na ně upevňují za upínací mechanismus zadního náboje. Konstrukce je jednoduchá, tak doufám, že to bude levné. Dík

[ Zpět ]
Datum: 09.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (gobike (gobike@seznam.xx))
  • Re: Výstavní stojany, poraďtě

Stojany "A" koupíš v každém lepším cykloshopu. Stojí kolem 100,- Kč. Můžu ti jich poslat kolik chceš. Jenom malé upozornění: kola s plochým alu rychloupínákem v něm nestojí. Zdarec.

[ Zpět ]
    Datum: 09.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (CykloŠ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

http://www.kacerle.cz/male.html
    Jinak pozor, aby ti to na tvoje kolo pasovalo. Ten KS-180 jsem nakonec musel vyhodit, na rychloupínáku mi nedržel, akorát ho vokousal. Taky počítej s tím, že se změnou pláště se může zvětšit průměr kola. Tak ať je to kus nad zemí. :')

[ Zpět ]
    Datum: 10.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tyhle Áčka jsou dvojího typu - buď pevná, z tenčího drátu, ty stojí cca 100,-, nebo z masívnějšího hliníkového profilu, dají se složit povolením dvou otočných hlavic, tady je cena trochu vyšší, ale zase tam bez problémů zastrčíš páčku rychloupínáku (je tam pro ni výřez), kolo v tom je uchyceno pevně, zatímco u toho levného tam výřez pro páčku upínáku není, takže to drží jen za ten kousek cca 4 mm, takže to je takové fórovější. Nebo lze výřez doma vypilovat. Já používám ten hliníkový, dali mi ho ke kolu jako svému zřejmě V.I.P. zákazníkovi (už jsem nechal v tomhle servisu hromadu peněz), používám ho na airlineho i MTB meridu a OK.

[ Zpět ]
    Datum: 10.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu

Hledám: Společnost pro Brno & Jižní Moravu
včera
Uvítám inteligentní a (pozor, není totéž) rozumnou ... nejlépe dámskou ... společnost na celodenní cyklistiku (40…

Hledám: spolujezdkyni na občasné nenáročné cyklovýlety

včera
, podle nálady zajedeme i dál Spíše se kochám než uháním. Sdílená radost je dvojnásobná

Hledám: Kamarádka na kolo

včera
Nenajde se partačka na výlety do 36 let.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

182 cyklistů (6 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017