reklama

cyklobatoh

Chcel by som si kupit cyklobatoh na kolo z mriežkou a rozhodujem sa medzi pinguin biker 25 a doldy zion 23. predtým som mal treksport netback, lenže ten sa už nevyrába a medzi nami kvalitou tiež nestál za veľa. Tak by mňa zaujímalo či máte z niektorými z nich skúsenosti ?

[ Zpět ]
Datum: 04.06.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasený jurki)
  • Re: cyklobatoh

         

    Počkej, takhle to nemůžeš brát!
    Nejdřív musíš přiznat barvu: Jsi (nebo chceš být) biker?
    Teprve pak můžeš řešit cosi jako ruksak ...
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.06.2008
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklobatoh

           

      hm, hm no tak biker asi nie som. ked vidim horske kolo tak sa hned osypem--))

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklobatoh

           

      Totiž, byl-li bys biker, musel bys mít Deutera, (ať se ti líbí,hodí, je drahý*).
      Nechceš-li se bikerem ani v budoucnu stát, pak vol batoh jen podle účelu - na značce až tak nezáleží ...
      8-.)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2008
      Autor: pavka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklobatoh

         

    Deuter Race X Air
    http://www.hudy.cz/goodsdetail_ls.asp?nGoodsID...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2008
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklobatoh

           

      to som čakal, že sa tu okamžite objaví deuter. mam od nich gigaII / na notebook / a je super , ale napr. transalpine, cross air a cross bike mi na chrbat teda nesadli. a navyse na kolo chcem sietku. na turistickom bagli je to blbost, ale na kole to ma svoje opodstatnenie.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.06.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: cyklobatoh

             

        Já mám asi pět let taky deutera se síťkou. Zkušenost velmi dobrá. Nosím ho denně (nebo spíš nosil, teď dojíždím na kole a vozím věci na nosiči), i když původně jsem si ho kupoval na brusle...

        [ Zpět ]
        Datum: 05.06.2008
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: cyklobatoh

               

          ako je pekný a určite super lenže stojí to dva litre a ma objem len 18-litrov / aj keď u deuteru je to vždy o trošku viac / no a napr. ten pinguin ma 25-litrov a stojí 785. v problém je vtom , že tú značku nepoznám a nechcem kupovať zajíce v pytli. inak tie doldy vraj stoja tiež za hovno ako treksporty.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.06.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny jurki)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: cyklobatoh

                 

            já měl levný batohy už dva. Velmi špatné zklušenosti. Už kupuju jenom osvědčený značky se kterýma mám osobní zkušenost já a nebo někdo s kamarádů. Kolik to stojí se dívám až naposledy. CHcili ho a není to suma uplně nereálná, tak si na to prostě ušetřím. Nekoupím si ho hned, ale za čas.

            Já má 35ti litrový, ale netuším, jaký je to model, ale za ty roky se už stejně přestal dělat.

            [ Zpět ]
            Datum: 05.06.2008
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: cyklobatoh

                   

              nie si tak bohaty aby si si kupoval lacne veci. no mas recht chlape...

              [ Zpět ]
              Datum: 05.06.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny jurki)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: cyklobatoh

                 

            Pinguin dela skvele stany (mezi outdooristy a cestovateli dost oblibene). Toz to je jedine, co vim a co mam vyzkousene. Batohy netusim. Ale neverim, ze by delali nejake hrozne smejdy...

            [ Zpět ]
            Datum: 05.06.2008
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: cyklobatoh

                 

            Mám Deuter Transalpine 25 (dělá se snad i 30l) a mám ho jako univerzální batoh - jsem úplně spokojenej - má dělěnou komoru se spodnim vstupem, kapsu na rezervoár, kterou používám například na papíry, když nějaký nesu (asi ne na kolo, že...), 2 drobné kapsičky, v jedné je ještě jedna mini, kam si dávám třeba část peněz, když někam jedu, boční síťové kapsičky, 2x2 kompresní popruhy (nic mi v něm neskáče, když je to stažený), hrudní a bederní popruh, reflexní značku, pláštěnku (supr věc), je v něm vyjímatelná podložka pod zadek (něco jako malá karimatka v celých zádech - já ji nevyndavám - aspoň mě nic netlačí do zad), zádovej systém není síťka, ale 2 svislé polstrované pásy - i tak je to docela vzdušný, aspoň je náklad blíž k zádům, "popruhy na helmu" - spíš si tam dávám třeba větrovku nebo něco na uschnutí nebo když to nechci rvát dovnitř...
            http://www.hudy.cz/goodsdetail_ls.asp?nGoodsID...
            Je to dost peněz, ale funkčnost dokonalá a vydrží spoustu let - myslím, že za to stojí.
            Čistě na kolo jsou určitě i lepší batohy, ale já jsem při mém všestranném využití jsem s ním naprosto spokojenej a bral bych ho znovu, akorát si asi ještě pěknejch pár let počkám, než mi tenhle doslouží...

            [ Zpět ]
            Datum: 05.06.2008
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Nikovlas)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: cyklobatoh

                   

              ten som skusal ako uplne prvy a moc mi nesadol...ale inak je fakt pekny...

              [ Zpět ]
              Datum: 06.06.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny jurki)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

305 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024